Celebrity ukázaly své čtyřnohé mazlíčky na Akci pro psa


První zářijový víkend se nesl ve znamení čtyřnohých miláčků. I přes nepřízeň počasí se v pesoparku v Uhříněvsi sešli pejskaři ku příležitosti oslavy 25. narozenin Akinu. Zatímco miminka své celebrity úzkostlivě tají, se svými psími miláčky se chlubí rády a na této slavnostní akci je dokonce ozdobily puntíkovaným motýlkem.

 

S kočárkem dorazila Lenka Zahradnická a Mirek Etzler, ten zatímco miminko neukázal, se svými karasavci grifonky Ňuňalou a Bubákem bez problému zapózoval. Lenku doprovodila pětiletá fenka Františka. Ivana Jirešová dorazila se zlatým retrieverem Bony a maminkou. Největší show předvedla Mahulena Bočanová se svým bulteriérem Umbertem a Ester Kočičková s oříškem Olou.Bára Nesvadbová je velkou milovnicí a záchrankyní zvířat, má jich doma dokonce čtrnáct, tři psy a devět koček. Na narozeniny Akinu dorazila ovšem bez zvířat, zalezla do psího pelíšku a dětem předčítala ze své psí knížky Garpíškoviny. Další psí zachránkyní je také akiňačka Alice Bendová, která má celkem tři psy a z toho dva z útulku. Že se páníček podobá svému psovi, dokázala nejlépe zpěvačka Dannie, která sladila svůj vlasový přeliv s barvou svého sedmiletého Merlina. Martina Gavriely bude do měsíce rodit a tak svoji labradorku Jordan již raději sama nevenčí. Akci moderovala dvojice Hanka Reinders a Petr Říbal, i Hanka se na svých sociálních sítích ráda chlubí svými psy Dragem a Rozinkou. Největší hvězdou Akinu ovšem na akci nebyla žádná ze zmíněných celebrit, ale byla to celebrita psí. Pes Vodopád , který má na instagramu 157 tisíc followerů, se stal největší atrakcí se kterou se musel vyfotit každý. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografie: archiv Akinu


Vanda Ročková
Aktualizováno: 8.9.2018 12:19:40
Napsáno: 6.9.2018 14:56:41

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz