Charitativní sbírka pro psy a kočky z útulků


Přispějte na krmivo pejskům a kočičkám z útulků, kteří neměli v životě tolik štěstí jako váš mazlíček.

Již čtvrtým rokem organizuje internetový obchod www.krmeni.cz tradiční charitativní sbírku pro psy a kočky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2017) vám bude zasláno poděkování, informace o celkově vybrané částce. Podporujeme tyto útulky: Útulek Zlín - VršavaBrno Kociánka, Mourek Jaroměř, Záchrané pacičky - Zdobnice, Azyl Gaia, o. s. - Hanušovice, Dobré ruce - o.s. Zlin, Kočky Bruntál, z. s.

Vloni se takto vybrala více než jedna tunu kvalitního krmiva. Přispět částkou 50 Kč nebo 100 Kč (zvolený obnos můžete samozřejmě navýšit tím, že ho koupíte několikrát) můžete zdehttps://krmeni.cz/pes-vanocni-darky-psi/charitativni-sbirka


Na webu www.krmeni.cz sledujte online, kolik se již vybralo. Zobrazuje se vybraná částka, ke které www.krmeni.cz přidá na konci sbírky jednou tolik.


Vanda Ročková
Aktualizováno: 30.1.2017 12:23:54
Napsáno: 17.11.2016 05:57:16

Forum.

2.12.2016

Zdenka

Dobrý den, je k dispozi seznam potencionálně obdarovaných útulků? Ráda bych přispěla, ale v ČR je řada špatně fungujících zařízení a chtěla bych si být jistá, že nedojde k jejich podpoře. Je mi jasné, že se množství obdarovaných útulků bude odvíjet od vybrané částky, ale zajímalo by mě, z jakých útulků se bude vybírat. Také bych se ráda, zeptala na značku krmiva, které bude do útulku darováno. Děkuji, Zdenka.

14.12.2016

krmeni

Spolupracujeme s těmito útulky: Útulek Zlin, Brno Kociánka, Mourek Jaroměř, Zachrane pacicky Zdobnice Azyl Gaia, o. s. paní Jiřinky Vrábelové, Hanušovice, Dobré ruce, os Zlin Kocky SOS Hodonín, Kočky Bruntál, z. s. Do útulků bude směřovat krmivo Guabi Natural, Petkult, Burgess, popř. dle potřeb daného útulku.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz