Fotosoutež ukončena


Fotosoutěž ukončena - děkujeme všem soutěžícím za krásné fotografie svých pejsků !!! V současné době probíhá vyhodnocování. Všichni soutěžící budou informováni o výhře a možnosti uplatnění na těchto stránkách a zároveň na uvedený email do 15/10/2013.


krmeni
Napsáno: 1.10.2013 14:24:06

Forum.

Vložit príspěvěk

1.10.2013

Bára

Bylo tam spoustu krásných pejsků. Akorát mě zarazilo,že když hlasuji pro svého pejska a chci halsovat ještě pro jiného pejska, že to nejde.

1.10.2013

Milan

Záver čili poslední den stál pro soutěžící asi předposlední strana od zadu za to/BÍLÝ PES, PES U BAZENU/. Jak je možné, že během dne jim skákaly stovky hlasů, možná i tisíc, když se dalo hlasovat jen 1x z mailu???????? Kdyby měli tolik fanoušků, určitě by nezahltili stránky posledních pár hodin.

1.10.2013

jesterka.v

Takze uz dnes nemuzu prihlasit mého pejska?

2.10.2013

Štěpánka

Tak to mně naštvalo, že někteří lidé si zakládají více účtů a ve škole hlasují pro své psy z ostatních PC nebo mobilů! Nespravedlnost to je!

4.10.2013

Alena

Měli by klikače z MOBILŮ vyřadit, nebi jim hlasy odečíst

4.10.2013

Honza

Technice uplně tak nerozumím, ale vím, že někdo má pevnou IP adresu (většinou to co máte doma přes kabel) a někdo pohyblivou. No a to pak může hlasovat do haleluja!! Takové soutěže jsou na ... Jinak jsem to sledoval a dl2013 přibylo poslední den necelých 500 hlasů a benjik přes 1000. Normální legální cestou toto není možné.......

4.10.2013

Petr

Těm, co přibylo poslední den 500 hlasů a benjik přes 1000. Normální legální cestou toto není možné....... MĚLI BY JE VYŘADIT !!!

9.10.2013

Blanka

Je to jak na všech ostatních fotosoutěžích. Vždy se najdou jedinci, kteří pro výhru (i když nejde o miliony), hrají nepoctivě - takže milí výherci - doufám, že vás takováto výhra hřeje u srdce. Ať žije fair play......

11.10.2013

Katka

Tyto soutěže nikdy spravedlivé nebyly a nebudou. Pro svoji fenku jsem mohla zasílat hlasy asi jen tři dny, pak mi to už vůbec nešlo a těm, co mi chtěli poslat hlas také ne. Byla jsem přihlášena ještě na jiných stránkách v soutěži společně s kamarádkou, měly jsme velký náskok před ostatními psy a předposlední den soutěže tam přidali psa, který s tématem moc nesouvisel a během pár hodin byl první a kdykoliv jsme se pokusily ho trumfnout začal nabírat další hlasy, ale pouze ve chvíli, kdy jsme měly šanci ho dát. S velkou pravděpodobností byla majitelka kamarádka pořadatelů, soudě i podle jejich reakcí. Tímto jde veškeré soutěžení mimo nás.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz