Kladenský voříšek 2015


238. ZKO Kladno – Rozdělov vás zve na 16. ročník výstavy pro voříšky a psy bez PP Kladenský voříšek 2015. Můžete se zúčastnit mnoha soutěžních kategorií a vyhrát krásné a hodnotné ceny, ale také se jen přijít podívat a užít si krásný den plný zábavy.

 

Výstava je obohacena o krásný doplňkový program zastřešený pod celkové téma "psí pouť", čeká vás několik originálních a zábavných stánků. V psí cukrárně můžete svému čtyřnohému miláčkovi vytočit na kole štěstí ručně připravovanou dobrotu nebo vylosovat ručně pletenou hračku. U jiného stánku si můžete vyrobit sádrový odlitek tlapky vašeho pejska a ve stánku fotoateliér vás i vašeho psa v legračních rekvizitách a maskách vyfotí profesionální fotograf Jiří Křivánek a fotky vám přímo na místě uloží na CD - to vše za symbolický poplatek (výtěžek bude věnován na opuštěné a týrané psy). V mezičasech vás také čekají ukázky psích sportů a zajímavá tombola!

Akce je vhodná i pro širokou veřejnost včetně těch, kdo nemá žádného pejska, neboť zde bude mít svůj stánek depozit pro opuštěné a týrané psy Dog point a Záchranný chov Hněvice, kteří s sebou přivezou vhodné pejsky k adopci. Proto doufáme, že zde také naleznete svoji spřízněnou psí duši a třeba se za rok i vy zúčastníte Kladenského voříška 2016 ;-)

 

Těšíme se na viděnou v červnu!

 

Akce: Kladenský voříšek 2015

Datum: 6. 6. 2015

Místo konání: cvičiště 238. ZKO Kladno - Rozdělov

 

www.kladenskyvorisek.webnode.cz
https://www.facebook.com/kladenskyvorisek


Vanda Ročková
Aktualizováno: 7.3.2015 20:31:37
Napsáno: 7.3.2015 20:30:14

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz