Letecky se psem po Evropě


Chystáte se na leteckou dovolenou a nevíte, zda můžete svého čtyřnohého mazlíčka vzít s sebou? Přinášíme vám infografiku, která poskytne užitečné informace pro lepší orientaci v možnostech letecké přepravy psů. Věděli jste například, že nejznámější low cost aerolinky jako Ryanair či easyJet vůbec přepravu psa neumožňují, nebo že vás letenka za psa může klidně vyjít až na 18 000 Kč?

Z  infografiky můžete mimo jiné zjistit, do kterých evropských destinací si můžete se svým psem zaletět z letiště Praha bez problémů, či jakým městům se naopak raději vyhnout. Objevíte zde také přehled aerolinek létajících z České republiky, u nichž není přeprava psů možná vůbec, a orientační cenové relace pro vybrané destinace. Hodit se jistě bude několik tipů, co všechno je nutné před výletem s vašim psem zařídit a jak jej správně připravit na cestu, aby všechno proběhlo hladce.

zdroj: www.aletenky.cz


Vanda Ročková
Aktualizováno: 3.9.2012 22:05:41
Napsáno: 1.9.2012 11:35:46

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz