Pomoc zvířatům v útulcích


Nadace na ochranu zvířat se již od svého založení v roce 1994 snaží zlepšovat situaci psů a koček v útulcích na území ČR a podpořit veřejnou osvětu této problematiky. Téměř všechny útulky pro opuštěná zvířata se potýkají s nedostatkem financí. Nadace získává a pravidelně přerozděluje finanční prostředky útulkům a záchranným stanicím na území ČR.

Pomozte naplnit misky v útulcích


Společnost MARS ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat zahájila projekt na zlepšení situace psů a koček v útulcích s názvem „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Světový den zvířat je odrazovým můstkem celého projektu zaměřeného na pomoc konkrétním opuštěným domácím zvířatům. Projekt si navíc klade za cíl veřejnou osvětu problematiky zvířat v útulcích - ovlivnění široké veřejnosti co se týče zodpovědného vztahu ke zvířatům a zapojení spotřebitelů do příspěvkového programu pro útulky.

Po skončení akce předá společnost Mars, výrobce krmiv Pedigree a Whiskas, útulkům krmivo, které naplní minimálně 100.000 misek koček a psů. Pomůže tak útulkům využít finanční prostředky na jiné náklady – např. na veterinární služby nebo nákup vybavení. Nadace na ochranu zvířat je hlavním partnerem projektu, který bude zároveň koordinovat výběr útulků a předávání krmiva.

Jak se můžete zúčastnit?


Nákupem výrobků zanček Pedigree nebo Whiskas do 31. 10. 2009 se automaticky zapojíte do projektu a přispějete na krmivo pro kočky a psy v útulcích v ČR. Každým svým nákupem tak pomáháte ke zlepšení situace psů a koček v útulcích. Počet naplněných misek se průběžně jednou týdně aktualizuje na webových stránkách www.naplntemisky.cz.

Pomoci zvířatům můžete i zasláním jedné SMS ve tvaru DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777, tím podpoříte ochranu zvířat a přispějete na zvířata v útulcích a záchranných stanicích v ČR. (Cena DMS je 30 Kč. Příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč.)
Více informací na www.ochranazvirat.cz


Vanda Ročková
Aktualizováno: 25.9.2009 11:27:13
Napsáno: 25.9.2009 11:13:11

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz