Pozvánka na Podblanickou pejskiádu


aneb Kdo získá titul Miss voříšek?

Máte doma správného voříška, podvraťáčka, pouliční směsku, zkrátka pejska křížence? A nebo spolu s vaším pejskem pravidelně běháte či cvičíte agility? Přijeďte na Podblanickou voříškiádu. Na této akci ve venkovském duchu se nebude nudit ani nepejskařská část vaší rodiny. Mezi fanděním se příjemně zabaví a občerství na farmářském trhu.

Český svaz ochránců přírody Vlašim, Farma Blaník, Canicross Drachkov a ZKO Divišov zvou na sdružené pejskařské akce, které proběhnou jako doprovodný program farmářských trhů.

Čas: 22. 10. 2011 od 9 do 16h
Místo: Farma Blaník, Ostrov u Vlašimi

Na programu bude nejprve závod v canicrossu s hromadným startem. Během voříškiády se zúčastněné fenky budou ucházet o titul  „Miss Voříšek“ a pejsci o titul „Supervořech“. Ceny pro tyto absolutní vítěze předá Miloš Zapletal, bývalý prezident soutěže krásy Miss ČR.
Představí se též několik opuštěných pejsků, kteří hledají nový domov. Na závěr proběhne neoficiální závod agility.

Na farmářském trhu můžete zakoupit regionální zemědělské produkty, potraviny a řemeslné výrobky. Pro děti budou připraveny zábavné aktivity - hry, kvízy, jízda na ponících a oslíkovi.

Více na 
www.csopvlasim.cz.
 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 22.1.2012 09:33:43
Napsáno: 25.9.2011 11:23:48

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz