Pozvánka na seminář o porozumění psům


Víte, jak si pes vykládá řeč vašeho těla? A chtěli byste být schopni rozeznat, jak se vám snaží odpovědět? Pokud ano, tak vás jistě zaujme seminář s Winkie Spiers o tom, jak porozumět svému psovi a vytvořit mu bezpečný domov.

 

Místo konání: sál Na Marjánce, Bělohorská 35, Praha - Břevnov

Kdy: sobota 15. 3. 2014 9–17 hodin a neděle 16. 3. 2014 9–16 hodin


V průběhu semináře zahraniční expertka vysvětlí, jak psi rozumí řeči těla svých majitelů a jak lze neverbální komunikaci se psem využít k zlepšení výcviku, ošetření a celkovému zlepšení vztahu mezi člověkem a psem. Část semináře bude věnována také radám, jak je vhodné uzpůsobit prostředí životu psa a jak může být zdravotní stav psa ovlivněn nevhodným prostředím. Samozřejmě bude ponechán i prostor pro diskusi a otázky.

Kdo je Winkie Spiers?

Profesionální cvičitelka psů a poradkyně ohledně chování. Provádí Bowenovu terapii jak zvířat, tak lidí. Žije v jihozápadní části Londýna. Přednáší o širokém spektru témat týkajících se psů ve Velké Británii i v zahraničí. Nejvíce se zabývá problematikou psů zachráněných, dále těch, kteří opakovaně mění majitele a stresovými stavy psů – jak je rozpoznat a zvládat. Dále se zajímá o problematiku zdraví a komunikace. Winkie Spiers má holistický přístup ke všemu, čemu se věnuje. Dále se vzdělává a učí se nové věci, včetně toho, že se chce stát psím instruktorem první pomoci. Je členkou prezidia Pet Dog Trainers of Europe a Asociace INTOdogs. Její první kniha „How To Handle Living With Your Dog“ byla vydána v roce 2008.  

 

Kontakt: MVDr. Martina Načeradská

http://pdteseminare.webnode.cz/

Více na https://www.facebook.com/events/204748409728421/?source=1

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 8.3.2014 17:50:33
Napsáno: 8.3.2014 17:46:09

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz