Pozvánka: Podleská Tlapkiáda 2019


Přijďte první srpnovou sobotu do PESOPARKu strávit pohodový den plný zábavy a dobré nálady. Akce je pojatá jako výstava na zkoušku, doplněná různými soutěžemi.

Kdy: Sobota 3. srpna 2019, 9:00 až 16:00

Kde: Pesopark, Praha – Uhříněves

Posuzování bude probíhat jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvedou v pohybu a ve výstavním postoji, nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání pejska. Posuzovat budou zkušení kynologové a chovatelé, nikoliv oficiální rozhodčí. Nemějte však obavy, jde hlavně o to, aby si to všichni užili. Na tlapkiádě se hodnotí především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem a povaha. Důležitá je také celková kondice psa. A snaha se cení dvojnásob :-) Můžete se těšit také na zábavné soutěže, chybět nebude ani oblíbená tombola. Celá akce se odehraje v nově zařízeném areálu PESOPARK, který vám nabídne občerstvení, moderní zázemí, odkládací boxy pro vašeho psího kámoše, v případě teplého počasí psí brouzdaliště i posezení se slunečníky, parkování v areálu zdarma. Na akci budou i prodejní stánky a charitativní obchůdky pozvaných depozit a spolků. Část z výtěžku bude darována zvířatům bez domova.

Více na www.facebook.com/events/873257606371009/


Vanda Ročková
Aktualizováno: 11.7.2019 13:34:14
Napsáno: 11.7.2019 13:30:27

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz