Praktická i designová vychytávka


Letošní výherkyně mezinárodní designérské soutěže Mladý obal - Anna Navrátilová - navrhla víceúčelový obal na psí krmivo a vodu. Nyní se už nemusíte vracet domů, když má váš pejsek hlad nebo žízeň, s navrženým obalem zažijete to nejdelší venčení.

 

Cestovní obal na jednu porci psího krmiva a vody řeší problém situace, kdy pes doprovází majitele mimo domov a je nutné vzít mu s sebou na cesty i krmení. Model obalu je zpracovaný na profesionální úrovni, graficky vyvážený. Obal z dvojité lepenky a plastu lze použít vícekrát, navíc je velice lehký a skladný.

 

Inspirací pro navrhnutí tohoto obalu byl pro autorku její nový pejsek, se kterým je často venku. „Pokaždé když s ním jdeme ven, tak si vždycky musíme vzít trochu krmiva s sebou, což znamená odsypat trochu granulí, vzít s sebou vodu a řešit, z čeho to pak bude pít a jíst.“ Říká Anna Navrátilová, vítězka soutěže Mladý obal 2014 v kategorii střední a vyšší odborné školy.

 

Ještě než se výstava Mladého obalu 2014 vydá na cesty po středoevropských galeriích, lze ji od 4. června do 4. července 2014 navštívit v galerii CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1.

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 14.6.2014 20:30:45
Napsáno: 14.6.2014 20:29:00

Forum.

Vložit príspěvěk

28.6.2014

Arnold

Ja teda nevim, ale mala pet-flaska a pytlik granuli taky moc mista nezabere...

28.6.2014

swallow

Arnolde, ale vtip je v tom, že máš i misky na to jídlo....

3.7.2014

vaclav

Kolikrát asitak ten pes pani Navrátilové denně žere, že musí mít granule i na vycházce? A bez vody taky vůbec nevydrží?

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz