sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

vykonávání potřeby

Založeno 26. 4. 2012 10:44:04 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 967x
sekcelavaza +5 Palec nahoru/Palec dolu 26. 4. 2012 10:55:58
avatar

Ahoj lidičky, mohli byste mi prosím poradit, jak vysvětlit pesanovi, že může vykonávat potřeby na zahradě? Do nedávna byl venkovní a měl naučené své místečko, asi před měsícem jsem si ho vzala domů a od té doby musíme chodit alespoň za vrata a tak neustále lítáme venku jako panelákový pes... Nevíte, jak na to... zkoušela jsem ho i potrápit a nechala ho 10 hodin, bylo na něm vidět, že potřebuje a s vykonáním této přirozené potřeby čeká na mě, nevíte, jak mu to mám vysvětlit?

sekcebostonek +3 Palec nahoru/Palec dolu 26. 4. 2012 23:27:45
avatar

Vzala by som jeho bobek a dala ho tam kde chcete aby sa pes venčil.Až tam bude cítiť svoj pach,mohol by sa tam vykadiť dobrovolne :-D

sekcePavlina +2 Palec nahoru/Palec dolu 19. 10. 2012 17:40:35
avatar

zoufalý - To je normální, 6 měsíců ještě není mnoho, naše fenka to přez noc nevydržela až do roka... Pokud to nedělá jindy, neřešte to. A hlavně ji za to ráno netrestejte, to už by nepochopila! Skrátka to pravděpodobně přes noc nevydrží, mohlo by pomoci dřívější krmení. Kdyžtajk jí na noc dávejte podložky pro štěňata.

sekcezoufalý +1 Palec nahoru/Palec dolu 19. 9. 2012 23:30:16
avatar

hezký den, mám německého ovčáka, štěně, 6. měsíců. pejsek se do současné doby doma pomočuje a kadí, většinou je to tak, že ráno přijdu do pokoje, kde je přes noc a je tam louže a minimálně dvě dávky hoven. jiný problém s ním nemám, když jdeme ven, většinou 4x denně, tak se vyčůrá i vykadí, přes den potřebu doma neudělá. není ani dlouho přes noc, většinou s ním jdu ven naposledy v cca 2 hodiny ráno a pak v 9 - 10 hodin, takže je doma cca 8 hodin. a prostě každé ráno je to tam, po 4 měsících, co ho mám je to k zbláznění. i podle \"dávky\" moče je zřejmé, že nebyl \"plný\", to je louže, kterou prostě \"nemusel\" udělat, protože by nemohl vydržet. když se náhodně nevydělá přes noc, tak mohu na 100% počítat s tím, že to stihne přes den, i když je doma sám max. 6 hodin. již jsem bezradný a zoufalý, chci se s pejsek po příchodu domů vítat a ne mu vynadat za to, co udělal, dle chování si toho je vědom. vyzkoušel jsem různé metody popisované na netu, od toho, že si ničeho nevšímám a bez jeho přítomnosti vše uklidím, až po zavrhované máčení čumáku v moči. když mu nechám v pokoji noviny nebo plínku, tak to roztrhá. moc děkuji za každou radu.

sekcePavlina -5 Palec nahoru/Palec dolu 19. 10. 2012 17:42:53
avatar

Ještě doplnění - přes den jí vynadat můžete, pokud jste při tom. Ale jinak ne!!! Pokud to je už více jak minuta, nemá to absolutně smysl, nepochopí to, jen si s ním ničíte vzrtah.

sekceKami81 -1 Palec nahoru/Palec dolu 7. 1. 2013 13:46:21
avatar

Musím zde poznamenat, že se říká, že pes později neví, za co ho trestáte, ale třeba ten náš - venčím ho v 6ráno. Vyčurá se, někdy vykaká, nekdy ne. Přítel přijde na osmou ráno, a v kotelně je hovínko. Prostě se bud vykaká komplet v kotelně nebo \"aspon trochu\". Pokud přítel ráno nepřijde, jdu domů já kolem 12, hovínko tam samozřejmě najdu. Jen jak mě psík vidí, že jdu do kotelny máte vidět ten výraz, uši mu spadnou a v očích je jedno velké sorrryyy. Zahartusim \"kdo to udělal? a on se klidí, lehne a kouká odspodu. Pak na mně zaštěká. A leží. :-X Já myslím, že psi nejsou hloupí a vědí, oč tu běží :-D

sekcemartina -4 Palec nahoru/Palec dolu 19. 11. 2012 18:41:29
avatar

pomoct mám 11měsíčního jorkšíra a doma i když jsme doma se doma vyčůrá nebo vykadí.a zajímavé je,že když jsme byli pryč třeba 10hodin tak nic neudělal a jindy jsme doma a počůrá mi skřínku,nebo se vykadí.Máme ještě čubinku-jeho mamku a ta je zlatá.Poradte s tím drakem:-)

sekcelavaza -5 Palec nahoru/Palec dolu 27. 4. 2012 10:30:21
avatar

to stojí za vyzkoušení, dík za tip.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz