sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

ridgeback

Založeno 7. 5. 2012 11:26:19 uživatelem: minda | Zobrazeno: 627x
sekcebostonek +5 Palec nahoru/Palec dolu 7. 5. 2012 19:41:24
avatar

RR určite nepatrí do ruky nedoslednému človeku a začiatočníkovi.Je to lovecké plemeno takže pudy tam budú.Máme tu ludí čo si poriadili ako prvého psa RR a absolútne ho nezvládli,od poslušnosti po rvačky so psami,ničenie vecí v byte,treba sa mu naozaj hodne venovať aby nemal doma roupy.Ako rodinný pes by mohol byť vhodný,každé plemeno od malička vedené k rodine a deťom sa s ňou naučí žiť.Tak isto je ale dobré vedieť ako viesť deti k tomu aby psovi nevedomky neubližovali a pes neskor na deti neútočil,pokial teda nejaké deti v rodine máte.

sekceminda +3 Palec nahoru/Palec dolu 7. 5. 2012 11:36:11
avatar

Dobrý den, chtěla bych si pořídit rhodeskýho ridgebacka a chtěla bych se zeptat jestli je vhodný jako rodiný pes a třeba i jako hlídač? A taky bych se chtěla zeptat jestli jsou jeho lovecké pudy silné a jestli by bylo těžší ho vycviit. :-?

sekceVěrka -5 Palec nahoru/Palec dolu 17. 7. 2013 22:58:48
avatar

Dobrý den, za 3 týdny si jedeme pro RR. Chtěla bych se zeptat zda nevadí, když bude již od malička venku v zateplené boudě, samozřejmě se mu budeme přes den maximálně věnovat. :-) Také bych se chtěla zeptat, od kdy je možné s ním vhodné chodit mezi lidi a ostatní psy a od kdy se může cvičit popřípadně chodit na cvičiště. A ještě jsem se chtěla zeptat jaké jsou vhodné pamlsky pro štěně. Děkuji za odpověď.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz