sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Pejsek čůrá doma

Založeno dnes 11:40:54 uživatelem: denisa_ | Zobrazeno: 1635x
sekcedenisa_ +5 Palec nahoru/Palec dolu dnes 11:48:44
avatar

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Máme doma 2 pejsky - jorkšírky - kluky. Na podzim jim budou 3 roky. Jsou moc poslušní, až na jednu věc. Když odejde mamča ráno z domu (samozřejmě je vyvenčí) skoro vždycky se objeví doma loužička, a většinou i na stejném místě. :/ Zdá se, jako by ji chtěli potrestat, že odejde, ale stává se to, ikdyž nejsou doma sami. Nevím, co s tím, nejsem si jistá, jestli to dělají oba, spíš asi jen jeden, ale nechci je trestat oba a stresovat je. Poradíte mi prosím, co s tím? :-? Děkuji, Denisa

sekcedenisa_ -1 Palec nahoru/Palec dolu 28. 8. 2012 14:28:39
avatar

Zdravotní problém určitě nemají. A je pravda, že je to spíš jen pár kapek, než loužička. Zkusíme to neloučení se, díky za radu :)

sekceMaja -3 Palec nahoru/Palec dolu 28. 8. 2012 21:07:30
avatar

A nedělá to třeba při vítání, že jste si třeba nevšimli že to udělá tu chvíli,když přijdete? Někdy si psiska radostí učurnou, když vítají...v tom případě odejít a neloučit se, jak psala Pavlina(já někdy psovi, když odcházím, hodím na pelíšek nějakou dobrůtku, on si to běží sníst a já mezitím zmizím) a také se ani nevítat. Jinak nevím, možná to třeba fakt jen nevydrží, třeba zkusit déle venčit před odchodem, když to nebude fungovat.

sekceMaja -1 Palec nahoru/Palec dolu 28. 8. 2012 10:00:32
avatar

Tak to sem teda ještě neviděla, že by si pes ze samé podřízenosti učůrával (leda ze strachu a za to by se měl člověk stydět). Možná bych nejdříve zjistila, zda třeba jeden ze psů nemá nějaký zdravotní problém.

sekcePavlina -5 Palec nahoru/Palec dolu 27. 8. 2012 22:02:54
avatar

Jak velká louzicka? Je to opravdu louzicka, nebo jen \"par kapek\"? To se stava, zvlaste u podrizenych psu... Urcite je netrestejte, melo by pomoci, aby se s nimi nijak neloucila, proste odesla a nevsimala si jich. :-)

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz