sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Dovoluje vám vaše povolání mít psa ?

Založeno 19. 1. 2013 20:56:32 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 651x
sekcesara +5 Palec nahoru/Palec dolu 19. 1. 2013 21:09:45
avatar

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli vás náhodou vaše povolání (popřípadě, které to je nebo která to jsou...) neomezuje v tom, že např. z tohoto důvodu nemůžete vlastnit psa, i kdybyste chtěli. Já se právě takovéto situace docela obávám, protože psy mám moc ráda, ale nevím, jestli si ho budu moct do budoucna právě kvůli povolání dovolit...bez psů ovšem asi nedokážu žít, vyrůstala jsem s nimi a jsem s nimi i teď, provází mě celý život. Jak jste na tom tedy vy ? Předem moc děkuju :-)

sekcebostonek -3 Palec nahoru/Palec dolu 21. 1. 2013 22:14:34
avatar

Neviem si to bez psov predstaviť,za 34 rokov čo žijem so psami som bola bez psa najdlhšie 4 roky a bolo to pre mňa hrozne ťažké a smutné obdobie,ale proste to nešlo,hlavne z finančných a rodinných dovodov.Teraz mám pre zmenu psy štyri :-D Moja mama ostala zo dňa na deň sama so staršou fenou NO a tá musela vydržať niekedy 16 hodín bez venčenia než sa mama vrátila z roboty.Ja som bola 500km ďaleko tak som jej nemohla pomocť :-/ Sú ludia čo psa mať naozaj nemožu aj keby velmi chceli,tu by som to asi riešila výpomocou v útulkoch,je tam vela psov ktoré sa skoro nedostanú von.

sekcesara -5 Palec nahoru/Palec dolu 22. 1. 2013 19:20:55
avatar

Já jsem na tom teď právě podobně, ale doufám že se vše vyvrbí k lepšímu. S tou výpomocí v útulcích to také není špatný nápad, ale není to zas ono...jako když máte vlastního psa a pojí vás vzájemné pouto, radost z každého dne a různé zážitky (samozřejmě i ty horší) s tím spojené. Věřím, že mi to ale do budoucna vyjde a budu moct sdílet domov se čtyřnohým přítelem:-) Nicméně děkuji za odpověď, určitě k něčemu dobrá byla:-)

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz