sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Jaký pejsek pro babičku

Založeno 29. 7. 2013 21:32:33 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 1771x
sekceAfrodite +5 Palec nahoru/Palec dolu 30. 7. 2013 11:54:53
avatar

No to právě nevím, přece jenom štěňata potřebují spoustu pozornosti, 4 měsíce po něm budete muset uklízet loužičky, pak bude v pubertě, nebude poslouchat vůbec... Myslím si, že by byl lepší starší pes a útulky jsou plné pejsků, kteří hledají domov, výběr je veliký... Navíc i útulku můžete sehnat mladšího psa... :-)

sekceFrancisco -2 Palec nahoru/Palec dolu dnes 03:45:24
avatar

Very important maegsse on your blog....very important. Hooray for you! All of us in some way have experienced or know someone going through this situation. We are "sisters" and need to look out for each other.

sekceAfrodite -1 Palec nahoru/Palec dolu 30. 7. 2013 09:39:48
avatar

V takovém případě bych určitě zašla do nějakého útulku. Jsou tam psi různých velikostí a spousta z nich může být venku... Navíc si myslím, že to ike straší paní budelepší než nějaké rozjančené štěně, které si potřebuje hodně hrát a běhat.

sekceIveta -3 Palec nahoru/Palec dolu 30. 7. 2013 10:36:07
avatar

Děkuji za informace. O útulku jsem také přemýšlela. Jenže jsem si říkala, zda není lepší štěně,které se dá lépe vychovat. Moje babička je velice akční, celý den je skoro na zahrádce :-) Chvíli neposedí :-)

sekceIveta -3 Palec nahoru/Palec dolu 29. 7. 2013 21:36:22
avatar

Dobrý den, prosím o radu ohledně výběru rasy pejska pro babičku. Hledáme hodného a klidného společníka pro babičku, která bydlí v rodinném domě s velkou zahradou na venkově. Pejsek by byl více venku jak doma. Babička nechce moc velikého pejska. Děkuji za radu

sekceZabicka -0 Palec nahoru/Palec dolu 30. 11. 2017 16:52:29
avatar

Dobry den,pokud by vas zaujalo,vedela bych o moc mile 5-ti lete fenecce cotonka.je velmi mazliva.v soucasne chvili zije ve smecce s dalsimi 2 chlupacky a je to spise typ " jedineho chlupacka v rodine" :-) Se psi se snasi dobre,jen by nejradeji mela panicka jen pro sebe,zahrivala mu na gauci zada a na zahrade pomahala sazet kytky :-) :-D

sekcebostonek -3 Palec nahoru/Palec dolu 30. 7. 2013 01:42:25
avatar

Určite by som sa šla pozrieť do útulku a vybrala staršieho a kludného psa ktorý babičke nerozryje celú záhradu,neokúše stromky,nepreskočí plot a nebude sa túlať po okolí.Hlavne sa vyhnite teriérom,border kóliám a podobným aktívnym plemenám.Pracovníci v útulku už majú povahu svojich zverencov opozeranú a poradia vám aký pes bude vhodný.Šteňa by som určite nebrala pokial sa mu nebude niekto z rodiny ochotný venovať čo sa výchovy a výcviku týka.

sekcebostonek -4 Palec nahoru/Palec dolu 31. 7. 2013 00:03:56
avatar

Berte to tak že kúpou šteňaťa (asi chcete psa bez pp) dáte zarobiť človeku čo množí hala bala a psy ani nemá vyšetrené na nemoci.V útulku zoženiete úplne stejného psa a za menší peníz a dáte domov psovi ktorý vám bude vďačný po celý svoj život,viem o čom hovorím,pred pol rokom som si vzala z útulku staršieho psa a urobil by všetko čo by mi na očiach uvidel :-)

sekceNiall -4 Palec nahoru/Palec dolu 23. 10. 2015 19:22:36
avatar

Curtis Rons I would vote for #1 logo. Maybe either do a red/white and blue schmee (the shaded background would be red and the writing below would be navy blue) or for more current colors, maybe a tan shaded background area with dark green/teal writing below? Just my thoughts. Curt Rons http://txzwojapg.com [url=http://njotos.com]njotos[/url] [link=http://xjuribre.com]xjuribre[/link]

sekceJanaina -4 Palec nahoru/Palec dolu 22. 10. 2015 03:15:19
avatar

You are so incredibly stonrg! My Mom was in a similar situation and it took her 22 years to get out. I'm so happy for you and your children and it will get better!! Sending lots of hugs!!

sekceVanusa -5 Palec nahoru/Palec dolu 26. 10. 2015 20:49:34
avatar

No surprise to many that the top union ofafiicls suddenly become active and left their dormant state just before the union elections. Meetings with members, a stop work, morning teas, teleconferences are all suddenly the name of the game. Too bad it could be too little (but hopefully not) too late.It has also been reported (with photographic confirmation) that PSA staff have been on the electioneering trail distributing propaganda for the ruling faction of Cahill/Walsh/Turner. Even an email from a staff member has been going the rounds promoting the re-election of their factional over lord John Cahill. But some of these staff are under orders and at risk if orders are not obeyed or so they tell us.Senior staff called us fringe dwelling termites at PSA Annual Conference. Do they realise that termites are only a threat to dead wood? http://oqpfwzcjjbf.com [url=http://oynjew.com]oynjew[/url] [link=http://daqlidjtj.com]daqlidjtj[/link]

sekceMayran -5 Palec nahoru/Palec dolu 25. 10. 2015 09:15:11
avatar

I like the clean lines of #2. It seemed to catupre my attention quickly because it was different. I like # 3 because it was bolder and the image indicates growth. #1 would be fine but it is a more typical logo. With the right colors it would be more interesting. #3 is clear and seems to catupre well the intent of PSA.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz