sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Psí hygiena

Založeno 10. 10. 2013 08:10:54 uživatelem: ttterka | Zobrazeno: 1678x
sekcettterka +5 Palec nahoru/Palec dolu 10. 10. 2013 08:17:32
avatar

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před týdnem jsme si přivezli štěně Jorkšíra. Je mu 3 a půl měsíce. Chodíme s ním vždy každou hodinu až dvě. V noci jdeme jen jednou. Ale pejsek ne a ne se vyprázdnit venku. VŽDY, když se vrátíme z venčení, tak potřebu vykoná doma. Většinou na hadr, někdy i k sobě do pelíšku v obýváku, což mě dost překvapuje. Když jdeme ven tak vnímá jen lidi a auta. Pořád se zastavuje a kouká jestli za náma někdo nejde. Vím, že je u nás jen týden a nesmím na něj tlačit. V žádném případě na něj nekřičím ani ho nebiju. Jestli s tím má někdo zkušenost, tak mi prosím poraďte. Děkuji moc.

sekceShorty -4 Palec nahoru/Palec dolu 6. 7. 2017 01:23:49
avatar

lg kesian pada org mcm ko yg kata mak sendiri lbnyk dosa sbb tu kubur lebih dalam, xtau la klu mak ko lelaki plak kann.. sekolah x abis, sibuk nak baca gosip pastu komen mea82up&#r230;

sekcebostonek -4 Palec nahoru/Palec dolu 10. 10. 2013 11:28:03
avatar

Na hadr,to znamená že má \"povolené\" venčiť sa doma na hadr? Keď je to tak tak hadr zrušte,pes ktorý sa môže venčiť doma zadržuje vonku potrebu a nechá si to na doma,je to stejné akoby ste po psovi ktorý je naučený venčiť sa vonku,chceli aby sa vyvenčil doma.S týmto naučovaním na hadr/plínu sa v psovi vytvorí akurát zmätok.Okrem toho pes učený na venčenie doma nemusí chodiť vždy len na jedno určené miesto,ale venčí sa všade,na koberec,pelíšok atd,proste na všetko čo mu venčiacu podložku pripomína.Neskor u psov samcov dochádza k značkovaniu nábytku alebo príslušenstva v byte.Šteňa je ešte malé,tak máte velkú šancu naučiť ho na venčenie vonku,chodte s ním vždy keď uvidíte že potrebuje,býva to hlavne vtedy keď sa šteňa zobudí a cca pol hodinku po žrádle,má malý močák tak dlho bez venčenia nevydrží.Za nehody doma psa netrestajte nerobí to schválne,než bude mať močák \"hotový\",može to trvať kludne aj do pol roka.Vonku buďte so psom tak dlho,než sa vyvenčí.Hlavne nestojte na jednom mieste ale vezmite ho na prechádzku,najlepšie po tráve.

sekcebostonek -4 Palec nahoru/Palec dolu 14. 10. 2013 11:02:54
avatar

Vytrvajte a vydržte,když tak dajte šteňaťu nejaký svetrík,ten nebýva tak drahý ako obleček,ten by som kúpila až bude šteňa približne v dospelej velkosti ;-)

sekcettterka -5 Palec nahoru/Palec dolu 10. 10. 2013 11:39:55
avatar

Děkuji. Na hadr byl s největší pravděpodobností naučený od předchozího majitele. Ráno se vzbudíme, hned s ním dojdu. Procházíme se a až se štěně začne klepat jdeme domů. Jak přijdeme domů už je loužička na světě.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz