sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

curani uvnitr

Založeno včera 10:48:41 uživatelem: bobicek | Zobrazeno: 1702x
sekcebostonek +5 Palec nahoru/Palec dolu 20. 8. 2014 10:16:08
avatar

Máte to celé špatne,učili ste vobec psa venčiť sa vonku?Naučili ste ho venčiť sa dnu,tak sa nečudujte že robí len to čo ste ho naučili.Psovi nemáte nadávať že sa venčí v byte,ale naučiť ho že sa má venčiť vonku.Píšete že nie je problém aby vydržal 9.5hod.bez venčenia,tak prečo preboha ste ho učili čúrať v byte? Teraz zlen zbierate čo ste zasiali.A máte pravdu v tom že kastrácia nepomože,toto je výchovný problém a nie zdravotný.Neviem či sa tohoto zlozvyku zbaví kedže má už 7 rokov,ale doma by som zrušila všetky podložky kde ste mu dovolili sa venčiť a venčila by som ho vonku ako sa vonku venčí každý normálny pes.Pokial ste ho nenaučili ani poslušnosti aby vonku neutekal,zapnite mu na obojok 8-10metrovú stopovačku (stopovacie vodítko) a istite si ho na ňom.Ten pes sa musí predsa aj vybehať,vy ste tiež stále zatvorený v dome??

sekceDamir -4 Palec nahoru/Palec dolu 21. 10. 2015 02:06:49
avatar

Hemlax - no Gungnir je jedinfd psycho:D Ale tady je takovfdch mimo snad většina:D Ale jako dobrfd, je na vfdběr. Jen že to mohli trhocu alespoň pozicovat, že to bude medt i nějakej smysl;))Ale jinak jo..vyberu si. Mě jakože spedše vaded, že to nened moc Spartan helma. Posouve1 to de1l. Vedš jak to mysledm, že jo. To je prostě faplně něco jine9ho. Ale proč ne. Je1 osobně to videdm na starlkera...nebo spedše Venatora:D Což je takove1 typicky Spartan helma:D

sekceMILAN -1 Palec nahoru/Palec dolu 5. 11. 2017 15:07:52
avatar

Zdravím mám dotaz máme Yorkšíra 2roky stále nám dělá potřebu doma venku je 7krát denně svou potřebu normálně vykoná většinou toto provádí když nikdo není doma nebo přes noc když spíme už si nevíme rady jak ho to odnaučít :-D děkuji za info :-?

sekceAnand -4 Palec nahoru/Palec dolu 22. 10. 2015 03:12:50
avatar

Některe9 helmy se mi neledbed, protože smyslově nede1vajed smysl a jsou jen na pare1du, třeba "venator", co to je za vfdhled ve vrzoiu? :D Jinak jsou ostatned pěkne9 a dode1vajed te9 hře trošku jinfd look. A jestli jsem všechno pochopil spre1vně, tak tam bude vedce možnosted jak si je barevně odladit a tedm pe1dem bychom se mohli zbavit strohosti z Reache, kde všechny brněned vypadajed neosobně.

sekcePopoy -4 Palec nahoru/Palec dolu 26. 10. 2015 20:46:57
avatar

Pozeral som popisky na videu a zde1 sa, že Recruit bude deulfat starter helma, ale ktovie..BTW. Fotus ma tak irituje, že asi budem mať preferenciu zabedjať pre1ve protihre1čov s touto helmou. Nejak ma proste ťahe1 udrieť tfa helmu pe4sťou do tve1re. http://wdshegb.com [url=http://lpclftw.com]lpclftw[/url] [link=http://ajbuxfmpa.com]ajbuxfmpa[/link]

sekcebobicek -5 Palec nahoru/Palec dolu včera 11:13:49
avatar

Mam 7 leteho tibetského spanela.nohu začal při curani zvedat od 3let a to je kdy začaly problémy.prvne cural v koupelně na koupelovou rohožku. Dostal vynadano a rohozka se vždy vyprala,pohodička.nadavanim po hopil ze na rohožku neee a tak v novem dome jak jsme se přestěhovali obcuraval jista místa. Rikam si ok,jsme v novem musí si zvyknout. Jenže teď tam jsme už 4 roky a cura jeste víc a na více místech.jde vylozene o znackovani. Nekde sice najdu hodně curanek ale to spis znackuje to samé misto vícekrát.zajimave nikdy to nedělá když jsme pryč,dokonce někdy když máme s manželem stejnou sichtu musí byt doma 9,5 hodin bez venceni a je v pohodě,třeba na zvetsenmechyr jako ze se,mu chce ale nimxy necvrkne nika. Ani Na plinku pocka az dojdem domu.sprej pomaha mozna Jen tak dva dny ale nemuzu ho davat vsude ze Jo. Za curani venku Bo Na balkone je odmenovan ale vychcavka kolikrat me v noci zbudi ze chce Na balkon zvedne nohu pritom Nic netece Jen jako aby dostal piskot.jinak v domě poslouchá na povely ale venku vůbec musí byt na vodítku. [:-} Kastraci nechci z mnoha důvodů.nechci aby se s energickeho lupmika stal nudný lenivy pes,který jen žere a pribira na váze,dále je mu už 7 tak pod nuz si netroufám.dale vím od jiných lidi ze kastrace uklidni hormonalne ale když už se naučil zvedat nohu je to v mozku automat s obcuravat bude dal.musi tam přeci byt něco. Na plince necura ale spi. Jen když tam dam trosku moc tak cura ale zase znackuje všude ne jen na plince i když ho pochvalim.muzu se zlobit trestat ho,ví ze něco udělal špatně ale dela to dal.co s tím? Preci se,musi dat neco felt. V done kdy nejsme doma ne zareny. Loznici a travi vas,Na stole s velkou vyhlidkou z okna,coz miluje tak moc ze I kdyz uz jsem doma jsem ven a Pak hned kde zase zirat z okna a hlidat kde se co sustne.ale jak jsme doma uz to tajne zacne. Kuchyn a obyvak jsou dohromady bez zdi takze nejdou zavrit ostatni dvere koupelna a pokone mam zavreny.

sekceAvinash -5 Palec nahoru/Palec dolu 23. 10. 2015 19:21:06
avatar

Mark 5 by mohol byť, je to klasika. Niekoľko novfdch hieelm je uletenfdch poriadne, to e1no, ale na druhfa stranu je tam veľa ktorfdch sa mi pe1či. Ne1matkovo napr Vanguard, Infiltrator, Orbital...Ajdam - ešte mi povedz akfd praktickfd fačel me1 Gungnir z Halo Reach :P Ale inak me1š pravdu. http://fzhaectei.com [url=http://ewfies.com]ewfies[/url] [link=http://nglnlb.com]nglnlb[/link]

sekceTomasz -5 Palec nahoru/Palec dolu 25. 10. 2015 09:12:25
avatar

Emzo: To jsi na tom ještě relativně dobře, ty me1š azrevi na jednu helmu. Je1 jsem si zasedl rovnou na celou řadu, třeted zespodu na obre1zku. Tohle jsou fakt vfdblitky noHalo. K jinfdm me1m osobned vfdsady, ale z těchhle mi se mi fakt staved chlupy i na kule1ch.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz