sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Jak odnaučit kousání

Založeno 10. 6. 2017 20:23:34 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 527x
sekceVernypes +2 Palec nahoru/Palec dolu 4. 11. 2017 10:24:54
avatar

Dobrý den, doporučujeme zkušeného odborného výcvikáře, dovolujeme si nabídnout seznam cvičáků, který jsem sestavili na Vernypes.cz

sekceMartina -5 Palec nahoru/Palec dolu 10. 6. 2017 20:30:06
avatar

Ahoj, mám dotaz. Máme rok a půl starou boloňku, je to 4 kilový pes, je hrozně hodná, spíš plachá, krotká, sama si ani moc nehraje, nejradši spí, je pořád v klidu. Vrčí, jen když žere. Teď jsme si pořídili bernského salašnického psa, je mu 7 týdnů, taky fenka, už má skoro 9 kilo, je hrozně hravá, má plno energie, ale strašně kouše. Jak věci, lidi, tak i naší boloňku a docela agresivně. Se sourozenci se prali hlava nehlava a neublížili si, ale když kousne polovičního psa, je to horší, zvlášť jak poroste a naše boloňka se jí hrozně bojí. Když začne kousat, řeknu ne, vypadalo to, že to půjde, ale dnes se rozdováděla a hryzla vážně hodně. Brzy je budeme muset nechávat samotné a nechceme, aby se přihodilo nějaké neštěstí. Máte nějakou radu jak z a) naučit berňaka, že nic živého kousat nesmí a za b) přimět boloňku, aby se třeba bránila a ne jen zbaběle utíkala, to bere berňák ještě jako hru. Moc děkuji.

sekcePETHOME +5 Palec nahoru/Palec dolu 2. 10. 2017 11:54:22
avatar

Dobrý deň, ponúkame vám jeden z najjednoduchších spůsobov ako odnaučiť vášho štvornohého miláčika okusovať různy nábytok či topánky. Je na to jednoduchý spůsob. Príďte do predajne PETHOME na Minské 48 v Brne, kde vám ponúkame sprej od firmy MENFORSUN proti okusovaniu nábytku ale aj různych predmetov či topánok. Tiež tu ponúkame výcvik tak ako aj výstavný tak aj klasickú výchovu psíkov. Nájdete tu predaňu plnú kvalitného krmiva, pamlskov, hračiek, obojkov, vodítiek a pelieškov. Rovnako tu nájdete salón, kde ponukame aj výstavnú úpravu.

sekceMena -1 Palec nahoru/Palec dolu 6. 7. 2017 01:13:18
avatar

We've arevrid at the end of the line and I have what I need!

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz