sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

ohlávky

Založeno 20. 1. 2011 14:23:57 uživatelem: vrbka | Zobrazeno: 754x
sekceAlca +5 Palec nahoru/Palec dolu 12. 6. 2011 12:06:51
avatar

To že pes tahá svého majitele je známka toho, že pes nerespektuje svého pána. Důležitější než pořizování zbytečných pomůcek pro psa je stát se vůdcem svého psa a ten Vás bude respektovat i bez vodítka.V případě zájmu o vysvětlení a ukázku jak se stát správným vůdcem tel: 774 225 362 nebo recpsu@seznam.cz

sekceDana -0 Palec nahoru/Palec dolu 22. 1. 2011 00:46:14
avatar

Já ohlávku vlastním a teď když je venku náledí tak se mi velmi hodí. Mám psa \"tahavce\" a tak ho můžu aspoň usměrnit. Ale pozor !! Kup pejskovi trošku dražší, ale hlavně vypolstrovanou na čumáčku. Já jsem měla kdysi jenom takový popruh a byl lajdácky sešitý a pejskovi dodnes zůstala malá jizvička na čumáku jak ho to tam řezalo. Takže teď mám koupenou od Barona s polstrováním a ještě k připevnění k obojku tzv. linkem a jsem spokojena. Pejsek si ale na ni musí zvyknout. Zpočátku se mu to nebude líbit, ale musíte být na pejska hodní, neškubat mu při chůzi hlavou a on se časem zklidní. Ale jináč ještě, když psa něco zaujme... tak ohlávka neohlávka ... zabere a už jednu přerval. S touto variantou výrobce asi nepočítal. Stalo se loni touto dobou, jak mi ten popruh na sněhu navlhl, pak jsme potkali psa, který se mému nelíbil !!! A ohlávka nevydržela :-O Proto je tam dobrý ten link, ten je připnutý k obojku a tím je pes pořád přivázaný k vodítku. Takže mně osobně se ohlávka osvědčila.

sekcevrbka -2 Palec nahoru/Palec dolu 20. 1. 2011 14:24:44
avatar

chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s ohlávkami proti taháví. zvažuji totiž její pořízení. děkuji za odpověď :)

sekcebostonek -5 Palec nahoru/Palec dolu 20. 1. 2011 16:12:15
avatar

Pokial nevadí,celá téma o haltinách je tu: http://www.psycholog-psu.com/poradna/viewtopic.php?f=16&t=804 Pokial sa chceš okrem čítania aj na niečo opýtať,musíš sa zaregisrovať,je to zdarma.

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz