sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Pes nechce poslouchat co s tím mám udělat??

Založeno 19. 2. 2011 13:53:20 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 1459x
sekcebostonek +5 Palec nahoru/Palec dolu 23. 2. 2011 10:21:14
avatar

Nájsť si sposob ktorý psa zaujme aby mal chuť cvičiť.A hlavne aby rozumel čo po ňom chcete.To sa musíte naučiť vy,psovi to pojde skoro samo pokial mu to podáte tak aby to pochopil.

sekcemacc +5 Palec nahoru/Palec dolu 9. 4. 2011 22:18:46
avatar

Já mám taky problémy :`-( Můžu dělat cokoliv, ale když prostě naše čubina nechce, tak mi nepomůže ani ň, ani kila pamlsků ani nevím co :-X Už byla na tooolika cvičištích a nic z toho.. Má prostě svoji hlavu, snad dostane rozum aspoň na stará kolena [:-}

sekcePetra +5 Palec nahoru/Palec dolu dnes 12:24:42
avatar

Pokud pes neposlouchá na přivolání (a to hned na první povel), nasadit mu stopovačku (10 metrů) a venku cvičit přivolání za každých okolností. Vydat povel, počkat 1-2 vteřiny na reflexní oblouk, psu mechanicky pomoci. Neškubat pouze plynule přitáhnout k sobě. Časem už za sebou může courat jen krátké vodítko... Nevím kolik je vašim psům, ale pokud už jsou starší, bude náprava přivolání trvat delší dobu, vyžaduje to trpělivost a důslednost! Hlavně psa za nic netrestat... Až budete 100% připraveni stopovačku sundat - pes přiběhne na první povel za každých okolností - při sebemenším zaváhání stopovačku nasazujete znovu... Hodně štěstí. :-)

sekcevendy +1 Palec nahoru/Palec dolu včera 17:26:51
avatar

náš labrador je velice učenlivý, ale jakmile se mu nechce tak neposlechne na přivolání..např. když chytne stopu..to neslyší nevidí..jinak je vše okej..má zatím rok tak snad se to ještě něják zlepší :-D

sekcenikolka -2 Palec nahoru/Palec dolu 19. 2. 2011 13:54:19
avatar

nechce,nechce a nechce poslouchat furt neeee....:-/ poradte prosím c stím mám udělat!!?? :-? :-?

sekcePavlina -3 Palec nahoru/Palec dolu dnes 20:58:43
avatar

Já třeba chodím na perfektní cvičák, kde nám přesně říkají jak je máme cvičit apod. a funguje to! Pokud máte nějakou konkrétní otázku, ráda Vám informace ze cvičáku předám, pokud potřebujete znát celou \"výchovu\", raději si také nějaký najděte... A po pravdě - cena často odpovídá kvalitě. :-)

sekceanonym -5 Palec nahoru/Palec dolu 8. 8. 2014 19:46:46
avatar

mám fenku a když ji pustim a něco ji zaujme nemůžu ji za žádnou cenu přivolat jsou nějaké cviky který ji odnaučí běhat za ostatníma cvičím s ní doma ale jestli je přímo něco co pomůže trestat ji nemohu to pak nechce jít ke mně mám borderku a ty to nesnáší.... prosím o radu :)

sekceJana -5 Palec nahoru/Palec dolu 19. 2. 2011 16:02:46
avatar

Cvičit, trénovat a furt dokola základní poslušnost, dokud poslouchat nezačne.... Je to prosté, pokud nevíš jak na to, navštiv nejbližší cvičák, kde ti určitě poradí 8-)

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz