Pejsci hledají domov


Pejsci jsou umístěni v záchytných kotcích v Polici nad Metují.


Ben - větší černý pes, kříženec border kolie. Je mladý, temperamentní, potřebuje hodně pohybu, byl by vhodný na agility.Džudy - malá, rezatá fenečka s bílými znaky, křízenka kokršpaněla. Je milá, poslušná a v útulku je již měsíc.


Pokud máte o některého z pejsků zájem, obraťte se prosím přímo na Městskou policii v Polici nad Metují, tel. 491541115, 602117156 či na tel. 777689035.

 

Březen 2010 - nabídka je stále aktuální!


Vanda Ročková
Aktualizováno: 2.3.2010 20:09:05
Napsáno: 7.1.2010 11:17:36

Forum.

Vložit príspěvěk

16.1.2010

lucifer

Ben je určitě moc dobrý pejsek. zrovna se chci se svým pejskem přihlásit na agi. Kdybych mohla, tak bych si ho vzala. Ale máme 2 pejsky, málo penízků a já dvanáctiletá holka, jak bych uživila dalšího svojeho psa.

10.7.2010

ivanalickova

Já bych taky chtěla pejska jenže bydlíme v bytě a moje mamka do bytu žádné zvíře nechce.je to škoda protože ja pejsky moc zbožňuju.cvičím pejska od babičky a moc nám to de.

24.7.2010

pejskove4

hned bych si ho vzala ale máme doma 5 pejsků

11.3.2011

vlcata

chtěla bych pejska křížence border kolie a německeho ovčaka ale mamka to nedovolí a ani tatínek

5.8.2011

Tereza

Je mi moc líto těch pejků v útulku :-( Myslím,že dávat psa do útulku jen kvůli tomu že z něj vyrostl příliš velký pes,nebo protože se mu zkrátka nelíbí,je hrozné.Jaké by to bylo vám,kdyby vás někdo,koho milujete více,než sebe zradil a strčil vás někam,kde nikoho neznáte??Já bych to mé fenečce nikdy neudělala a takových majitelů se tu jistě najde řady..ale co když pejsek zestárne a oslepne??Už bude jen polehávat v koutku a vám už nedělá radost.Už radostně neskotačí jako zamlada.Strčíte ho do azylu.Jenže,uvědomili jste si,že i když zestárl,je to pořád to štěnátko,které vás tam milovalo a stále miluje??Pes je živé zvíře a dát ho do útulku jen proto,že se vám nelíbí,to může udělat jen bezcitná bestie. Může snad za to,jak se narodil?? Všichni pejsci,by si měli vážit svých páníčků,kteří s ním zůstanou až do smrti.Ti,totiž mají cit a srdce.Pejsek jim to tisíckrát vrátí.

14.12.2011

nikola

džudy vypada skvěle kdybich mohla tak bich si ji vzala domu to ale nejde protože mi to rodiče a hlavně bi jí muj bratr obtěžoval :<:<

20.6.2012

Naďa

Tereza: Taky nikdy nepochopim, jak se nekdo muze zbavit sveho psa. V lepsim pripade dat do utulku, v horsim nekde vykopnout u silnice z auta nebo uvazat v lese, aby tam umrel zizni a hlady.Ja svyho psa milovala celym svym srdcem a byla jsem s ni do posledni vteriny jejiho zivota,hladila jsem ji a brecela ji do kozichu a bylo to pro me strasne tezky, ale vedela jsem, ze to pro ni musim udelat, ze si zaslouzi odejit v klidu,ze posledni chvile tady na tom svete patri jen ji a me..

24.9.2012

Barča

Moc se mi oba pejsci líbí, ale rodiče mi psa nedovolí.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz