Klubová výstava eurasieru s mezinárodní účastí


Dne 19.7.2008 se konala na výstavišti v Mladé Boleslavi první samostatná výstava eurasierů  a to hned s mezinárodní účastí.
Vzhledem k tomu, že EURASIER Klub o.s. (dále jen EK) byl uznán za prozatímního člena ČMKU v říjnu 2007, bylo nám povoleno pořádat svou první klubovou výstavu. Děkujeme pořadateli národní výstavy v Mladé Boleslavi, že nám umožnil uspořádat naší klubovou výstavu při jejich národní výstavě a taktéž moc děkujeme panu rozhodčímu Josefu Němcovi, který posuzoval s naprostým přehledem, laskavostí a opravdu profesionálním přístupem. Bylo přihlášeno celkem 13 psů a to dokonce 2 ze zahraničí, z nichž jedni vážili nejdelší cestu a to až z Košic.
Dále bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří se zasloužili o to, že bylo opravdu hodně věcných cen a nikdo neodešel s prázdnou.
Naši sponzoři: RNDr. Ludmila Kadlecová věnovala částku 3000,-Kč na nákup pohárů a propagačních předmětů EK, Alžběta Hnátková - vytvořila diplomy pro všechny přihlášené psy, Ing.Miluše Jůzová věnovala medalile CAC, poháry pro druhá místa, dárky dorostencům a sehnala sponzory firem: GILPA - která věnovala 15kg pytel krmení pro BOB, 2x 4 kg pytle pro KV psa a fenu a další hodnotné dárky, firma PEDIGREE věnovala 3kg pytle krmení pro KV psa a fenu a pro každého přihlášeného psa pochoutky RODEO a další drobnosti a firma BRIT věnovala pro každého přihlášeného psa pití, vzorky krmení, plakáty, vlajku pro BOB a další drobnosti. Opravdu jsme moc potěšení takovou ochotou našich sponzorů a ještě jednou děkujeme.
Kromě třídy mladých byly obsazeny všechny třídy a to včetně třídy čestné. Psi se opravdu velmi dobře předváděli a tak bylo těžké vybrat toho nejlepšího. Ve třídě dorostu jako nejlepší dorost ze všech přihlášených vyhrála fenka Doli Tomimopa majitelky Alžběty Hnátkové, která se velice pěkně prezentovala a ve výstavním kruhu si počínala jako ostřílená vystavovatelka.
Titul- Klubový vítěz pes byl zadán psu Bucefal Tomimopa majitel Ing.Jan Šejba,CSc, Klubový vítěz fena získala Coni Tomimopa majitel Ján Masár ze Slovenksa a tato fenka též získala i titul nejvyšší a to BOB.
Třídu čestnou pes vyhrál Casanova von Massow-Krummau a tuto třídu ve fenách kde byly prezentovány dvě feny vyhrála Agi vom Schneegraben, tato fena ač byla 8 týdnů po porodu tak byla v úžasné kondici jak zdravotní tak i kvalitou srsti, že nikdo nevěřil , že takto může vypadat fena po štěňatech a to jich měla 9. Tuto fenku vzorně vystavoval osmiletý mladý handler Tomáš, který sklidil pochvalu i od pana rozhodčího.
Úplný popis výsledků najdete na www.eurasier.cz.
Již se všichni těšíme na speciální výstavu, která bude při MV v Praze 15.11.2008, všichni a co v největším počtu jste srdečně zváni.

Text a foto: Ing. Miluše Jůzová


Vanda Ročková
Napsáno: 6.8.2008 12:35:59

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz