Novinky: BiteCare, LoveCare, FartCare


Do nabídky krmeni.cz nově zařazujeme produkty BiteCare, LoveCare, FartCare

 

Máte nepříjemné sousedy? Chodí k vám návštěvy, o které dvakrát nestojíte? Pak je tu BiteCare. Už po pár soustech se z vašeho hodného pejska stane krvežíznivá bestie k nepoznání. BiteCare je vhodný také pro páníčky, který rádi chodí v otrhaném oblečení a nějaké to kousnutí jim nevadí, popř. přináší potěšení. BiteCare = 100 % ostrý a naštvaný pes.

 

 

Váš pejsek se s vámi nechce mazlit? Když si k němu přisednete, tak raději seskočí a jde si sednout do vedlejšího křesla? Pak tu pro vás máme LoveCare. Už po pár soustech vás bude váš pes milovat a nehne se od vás. LoveCare = 100 % bezbřehé lásky.

 

 

 

Nevoní vám prdy vašeho pejska? Smrdí vám jeho kakání? Pak tu pro vás máme skvělou novinku FartCare. S tímto krmivem budete s potěšením sbírat hovínka po vašem pejskovi a večer u televize vám vytvoří příjemnou atmosféru. FartCare = 100 % voňavé větry

 

APRÍL!!!

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 3.4.2019 12:46:31
Napsáno: 1.4.2019 19:00:45

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz