10 důvodů, proč si pořídit raději psa než ženu


Nemůžete si najít tu správnou partnerku? Nezoufejte, s psím parťákem bude váš život hned veselejší. Proč je soužití se psem méně komplikované?

 

1. Psům na velikosti nezáleží.

 

 

2. I když váš kulinářský výtvor vypadá jako z dílny Ládi Hrušky, pro psy jste ten nejlepší kuchař na světě.

 

 

3. Zajdou s vámi i na pivo, když jinak nedáte.

 

 

4. V posteli se umí přitulit a zahřát. A bez zbytečných řečí.

 

 

5. V létě se nepotřebují válet na přeplněné pláži. Na chalupě pod sprchou jim bude líp, stejně jako vám.

 

 

6. Ale bazénem také nepohrdnou...

     

 

7. Klidně s vámi vyrazí i na vodu a nebude je trápit, jak vypadají v plovací vestě, nebo jestli je v kempu k dispozici fén, wifina či vegetariánské jídlo.

 

 

8. Psi chápou vaši slabost pro rybaření.

 

 

9. Na rozdíl od většiny žen jim sluší i dredy.


 

10. Naučí se kvůli vám cokoli. Třeba i jezdit na skatu.  

 

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 24.1.2015 21:38:46
Napsáno: 24.1.2015 21:33:23

Forum.

Vložit príspěvěk

5.2.2015

věra

Jo tak pod tohle se podepisuju! A ještě přidám: kdykoliv přijdu domů vítá mne s radostí a láskou:-)

5.2.2015

Gabriela

Teď by to chtělo ještě 10 důvodů, proč si pořídit raději psa než muže.

5.2.2015

Monty

Super článek...já doplňuji -múj přítel mi dal na vybranou:buď on nebo pes.Občas se mi po příteli stýská. -jestliže v ráji nejsou psi,potom chci po smrti jít tam,kam odešli oni.

5.2.2015

Martas

Skvěle napsáno,ale taky by mě zajímalo 10 bodů,proč mít raději psa než chlapa.(myslím,že je jich i více )!!!!

5.2.2015

Renata

Plně souhlasím s Monty,dala bych také přednost psům před přítelem a těch 10 důvodů proč si pořídit psa místo muže se dají najít na internetu, už si je nepamatuji, ale jsou opravdu super.

6.2.2015

Veronika

Mám povídání, proč vyměnit chlapa za kočku...

6.2.2015

Alena

Proč je pes lepší než muž? - Psovi je jedno kolik jste měla psů před ním. - Psovi nevadí pokud jich vlastníte více, ba při vhodné výchově se spolu přátelí. - Pes se prakticky nikdy neuráží, a je zcela přirozené, pokud delší čas (většinou celý život) na vás nepromluví. - Obvykle nemusíte bydlet s rodiči vašeho psa... - Pes nikdy nekritizuje, ani když majitelka sousedovic voříška je krásnější, štíhlejší a pracovitější než vy. - Pes nikdy dobrovolně nezůstane přes noc s cizí ženskou... - Pes o vás nikdy nehovoří jako o své „staré“. - Jen naprosto vyjímečně si pes nese životem komplexy vůči ženám. - Psi nemají pocit méněcennosti, když jste chytřejší, vzdělanější a více vyděláváte než oni. - Psova výkonnost se nemění, ani když není stále ubezpečován o tom, jaký je „samec“. - Pes je sice velmi potěšen, jestliže mu projevují přízeň ženy, ale hladina jeho testosteronu se ani nepohne. - Psův intelekt bývá sexem zamlžen jen přechodně. - Když je více psů pohromadě, necítí potřebu si vypravovat stupidní fóry o ženských. - I když psi krkají a flatulují stejně spontálně, nikdy tyto projevy neprovází blbými poznámkami a úsměvem. - Psi nevyžadují soucit pokud jsou unaveni. - Pes se nikdy nezhroutí do postele, pokud mu teplota vyletí na „šílených“ 36,8°C. - Nemocný pes nevyžaduje tichým, srdceryvným hlasem „čajíček“. - Pes většinou miluje i vaše rodiče. - Pes je rád, když ho vezmete na návštěvu svých přítelkyň. - Pes s nadšením sežere cokoli mu předložíte (i když je to stejné den co den).

6.2.2015

Hanka

Tak to je jednoznačné a souhlasné!!!! Miluje vás, je při vás, je věrný společník čtyřnohý přítel. Pomůže ještě předem když se blíží problém byť zdravotní a zachrání život. A přitom dokáže dát najevo, když by pán měl s ním případně lépe zacházet, tedy ty ještě více inteligetnější miláčci psí

8.2.2015

Filip

Tak toto mě pobavilo. :D Ale pravdou je, že na svého pejska bych nedal nikdy dopustit - to by si raději nejdříve balila kufry přítelkyně, než pes... Za mě dodám, že vás vždy vyslechne a navíc vás dokáže zbavit veškerých starostí a trápení, a to již jen pohledem. ^^

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz