10 nejhezčích fotek pejsků v letu


Všimli jste si, jak to psům ve skoku sluší? Krásně vynikně jejich stavba těla a v očích jim je vidět radost ze života. Tady máme 10 důkazů, že létající psi jsou extra roztomilí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 9.3.2015 20:10:30
Napsáno: 8.3.2015 19:52:46

Forum.

20.3.2015

Zuzana Duchoňová

Létající čoklíci jsou super,ale chtěla bych vložit příspěvek k reklamě na obojky proti parazitům.Již 4.rokem kupuji Foresto obojek.Je sice dražší,na pejsky od 8kg stojí 760.-Kč,ale jsou perfektní.Nasazuji ho v březnu a sundávám v listopadu a za tu dobu nemáme jediné klíště a ani jednu blechu!!!Blechy jsme ještě nikdy neměli,ale klíšťat 7 za první měsíc před 4mi lety.Od té doby,co používáme Foresto,nemáme problémy.A může se s ním i koupat.Máme bílého špice,takže je ve vaně celkem často a funkci obojku to nevadí.Už asi týden na obojek běží i reklama v TV.Věřte,pokud netrpí váš pejsek alergií na obojky,je k nezaplacení!A když si částku rozvrhnete na měsíce,není to ani 100 na měsíc,což za pipety dáte daleko víc.Tak přemýšlejte.Z.D.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz