Jedenáct nejoblíbenějších filmů o psech


Přemýšlíte, jak strávit víkendové odpoledne? Zajděte na procházku a pak si pusťte nějaký hezký film. Pokud máte rádi pejsky (a předpokládáme, že máte, když jste se dostali na tyto stránky), přinášíme vám tipy na snímky, ve kterých je hlavním (nebo druhým hlavním) hrdinou pes. Přejeme vám příjemnou zábavu!

 

11. ČIVAVA Z BEVERLY HILLS – Jestliže chováte čivavy, přijdete této bláznivé komedii na chuť. Pejsci v ní mluví a dokonce umí i tančit :-)
O čem to je? Rozmazlení psí mazlíčci si spolu se svými pány užívají luxusu Beverly Hills. Bílá elegantní čivava Chloe s diamantovým obojkem se ale během výletu ztratí v Mexiku a místo doposud pohodlného života na ní čeká drsné mexické dobrodružství. Dámě v nesnázích spěchají na pomoc pravé pouliční čivavy i další psi. Je konec hýčkání, přišel čas ukázat zuby…
Hodnocení: Komedie, která je určená hlavně pro děti. Pejsci jsou roztomilí a občas se pobavíte nad vtipnými hláškami.

 

10. HOTEL PRO PSY – Rodinná komedie, která je místy trochu přehnaná, ale jinak je velmi zábavná a chvílemi i smutná.
O čem to je? Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Dlouho ne, což si sourozenci Andi a Bruce moc dobře uvědomují. Problém je o to aktuálnější, že se tihle sirotci dostali do spárů pěstounů, kteří zvířata přímo nenávidí. Výchozí situace pro filmovou adaptaci slavné stejnojmenné knížky nemohla být vyhrocenější. Každodenní ilegální uspokojování základních potřeb jejich chlupatého přítele Pátka vystřídá mnohem ambicióznější plán, na jehož počátku stojí objev zpustošeného bývalého hotelu. Andi a Bruce na něj náhodou narazí na útěku před policisty a uvnitř objeví dva Pátkovy toulavé soukmenovce. Tehdy se v jejich hlavách zrodí šílený nápad poskytnout azyl všem opuštěným psům z blízkého i širokého okolí. Andi do projektu vloží smysl pro improvizaci a organizační talent, Bruce zase své technické schopnosti, které dokážou proměnit nepotřebné harampádí v užitečné nástroje, jež dokážou obyvatele psího hotelu bavit a hlavně krmit. Na pětihvězdičkový servis naštěstí nejsou sami. Záhy se k nim přidají tři vrstevníci, které nadšení obou mladých hoteliérů zdravě nakazí. Jenže i když film žánrově spadá do kategorie moderní dobrodružné pohádky, nelze počítat s hladkým průběhem a tečkou ve stylu „a štěkali tu šťastně až do smrti“. Velká kumulace psů rozličných ras totiž zvyšuje riziko odhalení téhle nelegální ubytovny, a i když si to děti snaží nepřipouštět, tuší, že se to jednoho krásného dne provalí. Poprask, který vyvolá objevení originálního hotelu pro psy městskými úředníky, je ale ještě neskutečnější než jeho samotný provoz.
Hodnocení: Zábavnou podívanou zaručuje velké množství psů různých velikostí a plemen. Dětem se film bude líbit určitě a dospělí si u něj odpočinou.

 

9. 101 DALMATINŮ Roztomilá štěňátka dalmatinů ve své době rozpoutala doslova „módní boom“ tohoto plemene.
O čem to je? Roger navrhuje počítačové hry. Anita navrhuje luxusní módu v salónu démonické Cruelly De Vil. Bez přičinění svých psů by se ti dva v obrovském Londýně nikdy neseznámili. Naštěstí se Rogerův dalmatin Pongo na první pohled zamiloval do Anitiny dalmatinky Perdy a i když jeho vzplanutí zpočátku přineslo majitelům několik roztomilých nepříjemností, všechno se rychle v dobré obrátilo. Zalíbení v sobě totiž našli nejenom dalmatinové, ale i Roger s Anitou. Je po svatbě. Zatímco Anita je teprve těhotná, Perdy už povila hromadu roztomilých štěňátek. Všichni jsou šťastní a film by v tu chvíli mohl skončit, kdyby do děje razantně nevstoupila ďábelsky proradná a zlá Cruella. Již dávno ztratila zdravý rozum a místo srdce má nejspíš kus chladného mramoru. Od jisté doby je posedlá zvrácenou touhou po kožichu z jemných kůžiček štěňátek dalmatinů. A protože Roger a Anita odmítli nově narozené miláčky prodat, poslala Cruella své dva přihlouplé pomocníky, aby flekaté drobečky unesli přímo z pelíšku. Ďábelská Cruella má nyní už devětadevadesát štěňat a to bohatě stačí na kožich i s vlečkou. Zatímco si hrůzostrašný ras brousí svoje nádobíčko, zasněženou krajinou se mezi venkovským domácím zvířectvem nese zoufalé SOS. Přece nenechají povraždit tak roztomilá štěňátka...
Hodnocení: Film, který se bude líbit především dětem. Cruella v podání Glenn Close svým hereckým výkonem zaujme i rodiče.

 

8. BEETHOVEN - Klasický příběh, kdy z malého chlupatého štěňátka vyroste téměř stokilový bernardýn.
O čem to je? Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti přepadnou obchod se zvířaty a vyloupí jej, musí však uprchnout před policií. Malému štěňátku bernardýna se podaří utéci a nepozorovaně se dostat do domku Newtonových. Děti, pětiletá Emily, desetiletý Ted, třináctiletá Ryce i jejich maminka Alice se domnívají, že tatínek George konečně vyslyšel dětská přání a štěně jim koupil. Ten je ovšem ochoten nechat psa v domě, pouze dokud se o něj nepřihlásí jeho majitel. Dostane jméno Beethoven a roste jako z vody... 
Hodnocení: Klasická komedie "Beethoven" je milá a nenáročná. Potěší především děti, ale zasmějí se u ní i dospělí. Rodinná komedie se dočkala dalších 4 pokračování, ale kvalita následujících snímků má sestupnou tendenci. Jednička je příjemným rodinným filmem, na pětku se však raději nedívejte.

 

7. TURNER A HOOCH – Milujete bordeauxské dogy? Pak je pro vás tento film jako stvořený!
O čem to je? Turner (Tom Hanks) je šikovný detektiv. Životní osudy ho ale svedou dohromady s velkým slintajícím psem, který se jmenuje Hooch. Není to žádný mazlíček. Od první chvíle se pečlivě stará o to, aby důsledně převrátil Turnerovi celý život naruby, likvidoval jeho byt, kariéru a dokonce i slibně se rozvíjející vztah. Každý jejich společný den je testem, který prověřuje vztah této značně nesourodé dvojice. Turner a Hooch je správná směsice humoru, překvapení i napětí pro celou rodinu.
Hodnocení: Jeden z nejlepších filmů z námětu „pes a policajt“. Bordeauxská doga Hooch je velmi sympatická. Jako nenáročná zábava na víkendové odpoledne je to fajn.

 

6. K9 - MŮJ PŘÍTEL SE STUDENÝM ČUMÁKEM - Filmovému předchůdci komisaře Rexe, neměckému ovčákovi Jerry Lee, přijdou na chuť děti i dospělí.
O čem to je? Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá všechno pro to, aby dopadl významného obchodníka z drogami Lymana. Je ve své snažení tak úspěšný, že se ho Lyman pokusí zabít, avšak neúspěšně a jediným důsledkem je zničený vůz. Protože překupník chystá velký kšeft, požádá o rychlé přidělení nového vozu, aby mohl pokračovat ve sledování. Místo vozu však překvapený policista dostane nového, poněkud netradičního parťáka. Psa, německého ovčáka, který je sice úředně veden jako K-9, ale jinak má jméno Jerry Lee. Byl vycvičen k hledání drog, rejstřík jeho schopností je však mnohem širší. Kromě výcviku má ovšem Jerry také velmi výraznou osobnost. Pracuje jen když se mu chce, zato je ochoten kdykoli přispět k rozvratu Mikeova osobního života, popřípadě zničit něco v jeho bytě či autě. Dvojice, která se k sobě absolutně nehodí, je přes všechny rozdíly a nesrovnalosti nucena spolupracovat na dopadení Lymana. A tak je jasné, že počáteční potíže budou nakonec překonány a Jerry s Mikem se stanou nerozlučnou dvojkou.
Hodnocení: Zdařilá krimikomedie, která příjemně pobaví celou rodinu. Role sarkastického policajte herci Belushimu sedla a spolu se psem tvoří nesourodou, ale o to zábavnější dvojici. Film se dočkal dvou pokračování. I když je první díl asi nejlepší, na jeho další pokračování (na rozdíl od Beethovena) se dá dívat.

 

5. LASSIE - Kdo by neznal krásnou a chytrou fenku kolie Lassie? Klasický příběh byl natočen už roku 1943 pod názvem Lassie se vrací.
O čem to je? Obrovská bída donutila Carracloughovi, obyčejnou rodinu z anglického Yorkshire, prodat zbožňovanou fenku Lassie vévodovi z Rudlingu. Stesk po bývalých pánech je ale silnější než mříže její klece, z níž kolie Lassie záhy unikne a vydá se na strastiplnou a dlouhou cestu domů. Tak začíná úžasné dobrodružství jednoho mimořádně statečného psa, který navzdory nástrahám, jež mu do cesty kladou příroda a lidé, neomylně míří ke svému cíli.
Hodnocení: Dobrodružný příběh, který dojme celou rodinu. První film Lassie se vrací má ze všech snímku o odvážné kolii asi největší kouzlo. Nové verze, stejně jako pokračování,  kvalit originálu nikdy nedosáhly.

 

4. OSM STATEČNÝCH – Dobrodružný snímek o neohrožené psí smečce, která dokáže přežít v nehostinných podmínkách i bez pomoci lidí.
O čem to je? Prudká sněhová bouře a nouzový stav donutí členy vědecké expedice společně s osmi tažnými psy opustit Antarktidu. Aby přečkali nejkrutější zimu na zemi, musí profesionální průvodce Jerry nakonec zanechat své milované čtyřnohé přátele v ledové divočině s příslibem, že se pro ně co nejdříve vrátí. Příběh Jerryho a psí smečky byl natočen podle skutečné události a poskytuje kromě napínavé podívané i poselství o věrnosti, odvaze a vzájemné důvěře.
Hodnocení: Psí scény bez přítomnosti lidí jsou dokonalé! Dojemný i napínavý film si získá celou rodinu. Jeden z nejlepších filmů o psech.

 

3. NEUVĚŘITELNÁ CESTA – Mluvící zvířátka se vydají na dobrodružnou cestu najít svou rodinu.
O čem to je? Táta, máma, tři děti, dva psi a kočka. Takové je složení jedné prima rodiny. Někdy si navzájem popletou talíře, jindy postele. Spojuje je společný dům a ještě jedna věc - všichni mluví! Jednou však musí dvounožci odjet na pár týdnů do vzdáleného města - a zvířata musí k hodné, ale cizí tetě na venkov. Všem je to líto, ale nedá se nic dělat... Nebo dá? Ano! A tak se dva psovití a jedna - trochu zhýčkaná - šelmička kočkovitá vydají na dobrodružství. Někdy je dobře, jindy je hlad, někde číhá medvěd, jinde nevrlý dikobraz. Pouť je to strastiplná, ale díky vzájemnému přátelství a humoru - především psímu - všichni tři vandráci nakonec skončí v náručích svých nejmilejších.
Hodnocení: Film, který se bude dětem moc líbit! Je vtipný i dramatický, pro děti jako stvořený! Dočkal se i pokračování Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku. První díl je o trochu lepší (přece jen příroda je hezčí než velkoměsto), ale i druhý díl je příjemným rodinným filmem.

 

2. MARLEY A JÁ – Pro milovníky labradorů přímo „kultovní film“, který popisuje (ne)obyčejné soužití jedné rodiny s neposlušným psím kamarádem.
O čem to je? Novomanželé John a Jenny Groganovi (Owen Wilson a Jennifer Aniston) se rozhodnou, že opustí drsné zimy Michiganu a začnou nový život na slunné Floridě. A aby těch změn nebylo málo, pořídí si roztomilé štěně labradora Marleyho, který se během pár týdnů změní v padesátikilový parní stroj, plný nezkrotitelné energie. Film popisuje 13 let života se psem. Života, který někdy (nebo spíš často) připomíná soužití s nevypočitatelným uragánem. A tak John a Jenny Groganovi sledují, jak Marley slintá po nově natřených zdech, cupuje všechno na kousky, žere polštáře a kytky, pije vodu ze záchodu a honí pošťáka. Marley na oplátku zase pozoruje život svých páníčků, jejich úspěchy i prohry, změnu práce a pomáhá jim svým živelným způsobem překonávat všechny nástrahy spojené s rozrůstající se rodinou. Ze všeho nejvíc jim však připomíná, že život nejsou jen starosti, ale hlavně velká zábava.
Hodnocení: Nejen příjemná komedie pro celou rodinu, ale upřímný a chytrý film o tom, že život není vždycky lehký. Owen Wilson a Jennifer Aniston tvoří perfektní pár. Ovšem pozor, jestli jste někdy zažili ztrátu psího mazlíčka, tak film na konci zaútočí na vaše city a budete potřebovat balík papírových kapesníků.
 

1. HAČIKÓ – PŘÍBĚH PSA – Dojemný příběh o nehynoucí lásce a psí oddanosti je natočen podle skutečné události.
O čem to je? Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají “Hači” (Akita Inu), doprovází svého pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu, která se traduje dodnes. Legendu o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.
Hodnocení: Emocemi nabitý film, který si hned zamilujete. Psí láska, přátelství, trpělivost a věrnost vás dostane a ani jedno oko nezůstane suché. Jednoduše krásný film o tom, že pes je opravdu nejlepším přítelem člověka.


Jaký film je váš nejoblíbenější? Máte další tipy na filmy o psech? Podělte se o ně v diskuzi pod článkem...


Vanda Ročková
Aktualizováno: 30.10.2010 14:11:36
Napsáno: 30.10.2010 13:46:45

Forum.

Vložit príspěvěk

1.11.2010

Jana

Dobrý den,možná namítnete, že je to film z jiné éry.Film Bílý Bim, černé ucho jsem viděla asi jako 12.letá holka od té doby jsem ho nesehnala. Jestli je tam nějaká ideologie si nepatuju, jen vím že jsem konec hodně probrečela a že to byl moc pěkný film. Kdyby se dal někde sehnat moc ráda bych se na něj zase podívala.

1.11.2010

Lucka

Ten filmek je na ulozto.cz, je tam dokonce i druhý díl, tak můžete stáhnout :-)

2.11.2010

Jana

Díky jdu na to.

3.11.2010

Jana

Tak jsem to viděla a je to moc hezký a silný film. Líbí se mi, že tam nejsou psovi dány lidské vlastnosti. A na to, že je to 33.let staré opravdu pěkný.

4.11.2010

Lucka

Taky si to asi stáhnu, když to tak vychvalujete :-) a mrknu na to s naším hafanem, má ráda filmy se psy, ale někdy je celé proštěká :-D

5.11.2010

Jana

Tak jestli se k dostanete písněte Váš názor.:-)

5.11.2010

Jájá

Ahojík..chtěla bych se zeptat.. Jestli nevíte jak se jmenuje jeden film.. Hraje tam pes kavkazský ovčák Bouřlivák.. Má ho malá holčička.. bydlí s rodičemi na baráku.. Nevíte jak se to jmenuje ??

6.11.2010

Lucka

Odkaz to náhodou ono? :-)

6.11.2010

Jájáá

Děkuji moc :)) to je ono

6.11.2010

Jája

A nevíš kde se to dá stáhnout ??

7.11.2010

Lili

na Ulož.to.cz

7.11.2010

Jája..

Tam jsem koukala, ale nenašla jsem to tam..

7.11.2010

Vlasta

A co Goro bílý pes to si pamatuju z dětsví.

7.11.2010

Lucka

Tak jsem ten film hledala a našla jsem jen odkaz na českou televizi Odkaz potom jen na zahraničním webu podle toho finského názvu filmu, ale určitě to nebude v češtině a ani ti nezaručím, jestli to je skutečně ten film :-) ale tady je odkaz: Odkaz

8.11.2010

Jana

Lucí , děkuji.. Ale česky to není :( , Jestli tě muzu poprosit. nevíš kde to koupim ? Vlasto : To už sem viděla, :))

8.11.2010

Lucka

Tak jsem ještě pohledala a zkusila napsat, takže se pak ozvu jestli se mi někdo ozve :-) jinak jsem ještě našla, že se film bude promítat na Juniorfestu je to tenhle týden.Odkaz je to fakt škoda, sem našla několik dalších komentářů, kde lidi psali, že by to chtěli, ale že to nikde nemůžou sehnat...

10.11.2010

Agnesita

Muž a jeho pes poplakala jsem si

10.11.2010

Janča H.

...filmů o pejskách je hodně,také mi tu chybí Bim a Goro,ale i Šarik z čtyři z tanku a pes,Roztomilý mazlíček,Štěňata,Rintintin,Atomic dog a spousta dalších :-)

10.11.2010

Marie

NEVÍTE O NĚJAKÝCH FILMECH O DOBRMANECH.DĚKUJI.

10.11.2010

Akira

třeba Benji, to je skvělej film

10.11.2010

Marcela

Filmy ,které jsou uvedeny ,snad kromě Lassie jsou mladšího data,ale my starší si pamatujeme na moc pěkné a dojemné filmy jak již někdo napsal Bílý Bim černé ucho,Goro, bílý pes a nebo Bella a Sebastian.I ten vojenský Šarik byl šikovný pes.

11.11.2010

freddie.mercury

Dobrý nápad na článek :) Díky za něj. Čivava z Beverly hills je super, tu miluju, už jsem ji viděla 3x :D Marley je moc smutný :(.. a ostatní kouknu ... :)

11.11.2010

Marie

Mě se moc líbil film Daleko od domova, je někddy z devadesátých let. Krásný, dojemný.

11.11.2010

Dana

Jo souhlasím, že Goro byl úžasný seriál. V té době jsme akity nikdo neznali a byli jsme z něj úplně unešení. No hlavně teda já coby mladá slečna. Ze současné nabídky co jsem v rychlosti viděla mě osobně zaujal film 8 statečných. Je to nádherný filn, ikdyž taky trošku smutný, ale ti pejsi tam nemají chybu. Úžasně secvičení a krásní. Takže se určitě na něj podívejte.

11.11.2010

leništa

Pěkný film je také Psí vévoda s black and tan coonhoundem Hubertem.

11.11.2010

Bohuna

Pamatuje někdo na Červené kapradí? Krásný film o dvou loveckých psech, který končí hodně smutně. Příběh kluka, který je učí lovit a nakonec jeden z nich umírá a ten druhý pes chodí jemu na hrob a zemře taky a na tom místě vyroste červené kapardí...Pamatuju si to jako dítě

11.11.2010

monnyna

bonbon el perro,ale nemůžu ho nikde sehnat,memáte ho někdo?

11.11.2010

monnyna

pardon jsem se přepsala nazev je :BOMBON EL PERRO

11.11.2010

Lucka

Všechny tyto filmy jsem viděla a skvělé radím všem mrkněte na ně

11.11.2010

Jana

Ahoj všem, tak když jsem psala první příspěvek na Bima, tak jsem myslela že zůstane bez odezvy. Zatím spíše koukám, že mám přes celou zimu co stahovat a koukat. Tolik filmů to je úžasný.

11.11.2010

Seymon

TURNER A HOOTCH je skvělej film, pak BÍLÝ TESÁK, ale musí to být tenhle Odkaz, a pak kdo si chce zabrečet je PSÍ ŽIVOT (KLIKA), určo si ještě vzpomenu na další - tihle jsou snad mý nej

11.11.2010

Renata

Film Marley a já jsem zvládla skouknout jen dvakrát, je to krásný film, ale konec jsem celý ukrutně prořvala. Také si vzpomínám na ten film co tu někdo připoměl "Červené kapradí" také nádherný a zase jsem ho ořvala. Já ty psy prostě miluju...

11.11.2010

Verča

dobrý den, jako malá jsem sledovala seriál s border kolií jménem Trubo. od té doby jsem ho neviděla a nemůžu ho vůbec NIKDE sehnat :( nevíte někdo? :(

11.11.2010

sdzujk

Odkaz dobrý filmy

11.11.2010

ahojky

Odkaz dobry filmy

11.11.2010

Marketa

Ahoj, jako malá jsem viděla film ve, kterým hrál Travolta pečující o malou holčičku, která jednoho dne našla dobrmana jehož minulí majitelé využívali pro zápasy. Nevíte někdo prosím jak se ten film jmenuje případně kde ho můžu stáhnout?

11.11.2010

Martina

Marley a já je super, konec jsem taky probrečela. Knížka je lepší, ve filmu není všechno. Máme doma Labradorku, tak jsem si tento film prostě nemohla nechat ujít.

11.11.2010

AC

jjj, u Hačiho jsem brečela včera, a Marley a ja je taky doják. Oba jsou super filmy

11.11.2010

jirinatreckova@seznam.cz

Božíčku,lidičky,já všechny filmy o psech moc miluju a vždy brečím,až mě bolí srdce!Jen kdyby je v telce dávali častěji!

11.11.2010

zdenka

Paráda ráda na to kouknu dík

11.11.2010

makik

krásné filmy......ale moc jsem jich neviděla...kde se dají zakoupit?????

11.11.2010

Madla

Ahoj,teď jsem koupila dětem film Kámoš,hraje tam bígl.Je to doják a upustila jsem u toho slzu.A taky se nám líbí film Roztomilí mazlíček,tam je zas doga jménem Kaštánek,moc krásné.

11.11.2010

Katy

tyhle filmy jsou moc hezké já mám, ale nejradši Flek - See Spot Run,sněžní psi a roztomilý mazlíček - Chestnut: Hero of Central Park:-)

11.11.2010

pája

nevím jak se to jmenovalo ale byla to komedie o bulmastifovi )jestli se nepletu) který "pracoval" u fbi ale nějak se zatoulal,našel ho "obyčejný" člověk ale na psa byla mafií vypsaná odměna-crazy komedie a moc pěkná

12.11.2010

Jája

Lucí.. Děkuji Ti moc Pájo.. -- Nebyl to název Agent 11 ?

12.11.2010

Silva

a co Táto, sežeň štěně

12.11.2010

Jana

Pájo - tady je odkaz na tvůj film - Odkaz

12.11.2010

cleo

Nebo dobrý film je Karate dog kdybych si vzpoměla na další filmy písnu je sem

13.11.2010

Kristýna

Taky jsem viděla nádherný film, byla to sice americká komedie ale bylo pěkné, jeden z novějších. Hrál v tom černoch co se přistěhoval na Aljašku a tam se učil jezdit ve spřežení. Má ale problémy protože vůdčí pes se nemůže smířit s novým pánem a tak mu dělá do života problémy. Černoch mu nakonec ukáže kdo je tady pánem, tím, že ho kousne do ucha, a zachrání nějakého dědu ve sněhu, mám dojem že dokonce majitele těch psů. Končí to tím že si zařídí na Aljašce ordinaci a všude tam běhají malinký štěňata haskiové. Samozřejmě to skončí šťastně a zamiluje se do holky která se pro změnu startá o ty psi. Ten pes má takové to tipické jméno: Blesk nebo tak nějak. Neví někdo jak se to jmenuje?

13.11.2010

Jirka

Kristýna - Ten film se jmenuje Sněžní psi, nejlepší z pejsků je malá Nana a hlavní pes je Démon a nejlepší bylo jak ho kousl do ucha... to aplikuju doma:-D

13.11.2010

Kristýna

Jé, děkuju, já jsem si myslela že to bude tak nějak Démon nebo Blesk, prostě takovéhle jméno.

13.11.2010

Petra

Mně se kromě filmů s Benjim (podle něho byl pojmenován náš první pejsek-nalezenec) také moc líbí ,, Můj pes Skip" - vřele všem pejskařům doporučuji.

13.11.2010

Svaťa

Ahoj, před více než 10 lety jsem viděla film Dusty. Už si nepamatuju o čem přesně byl, ale zapůsobil na mně (tehdy) tak moc, že když jsem hledala jméno pro psa, tak Dasty bylo první, co mě napadlo :-)

14.11.2010

Radu

Dusty... Jestli si dobře pamatuji,tak to byl seriál a Dusty byl dingo... Aspoň myslím :-)

15.11.2010

Jana

Ahoj, kdysi dávno jsem viděla film - černoch v černém klobouku a dlouhém plášti s dobrmanem,kterému říkal Člověče.Byla to krimi a hledali lumpy. Nezmá někdo tento film a poradí mi,kde bych ho sehnala.Bylo to super. Děkuji.

15.11.2010

Týna

Ahoj,všechny filmy s hafanama sou úža ale Bílí Bim Černé ucho je nej nej film na světě vřdycky a něho brečím

15.11.2010

Lucie

Ahoj nevíte někdo o filmku kde hraje třebas ,, pražský krysařík ? nebo argentinská doga

16.11.2010

Radana

Ahoj, neporadíte mi prosím někdo, jaká rasa pejska byla ve filmu Tři vejce do skla, český film s Burianem? Moc se mi líbil, ale nejsem si jistá přesně rasou a nikdo to neví. Díky R.

16.11.2010

pája

jani moc děkuju,flek to je ono :-) jinak na seriál s border kolií si taky pamatuju,jmenovalůa se turbo a by lo to něco alá rex ale název nevím. zkusím vyzjistit a napíšu

16.11.2010

pája

Odkaz tady je o tom seriálu ale nemůžu ho nikde najít ke stažení

16.11.2010

Janča

"Jen procházka v parku", "Neuvěřitelná cesta", "Flek", "RinTinTin", "Jako kočky a psi 1", "Jako kočky a psi 2", to všechno jsou krásné filmíky, které vám MUSÍM doporučit!

16.11.2010

terka

Pěkný,nějaký smutný ,ale jinak super.

16.11.2010

Jana

Lucko už jste viděla Bima? Jak se líbil?

17.11.2010

taja

Kdysi jsem viděla film s Aljašky(asi)a tam byl pes husky jménemm Manulika aten zálsák stavěl srub a musel se o sebe sám postarat v přírodě....Nevíte někdo název toho filmu???

18.11.2010

Lucie

Neviděla

18.11.2010

Katka

prosím já již dlouho scháním(na internetu) film -NEUVĚŘITELNÁ CESTA- kdyby ho někdo našel tak mi prosím napište na tento E-mail -k4cz3nka@seznam.cz Děkuji mnohokrát

20.11.2010

Jája

KATKO zkus to na ulozto

21.11.2010

Niky

Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat seriály se psy, v jednom seriálou hrál pes jménem Vižboun a byl vždycky za něco převlíklej, v jednom díle za pavouka, v dalším za prince ...a nebo seriál o dobrmanovi jménem Dasty? Děkuji

21.11.2010

cleo

Ahoj já našla odkaz na stažení filmu neuvěřitelná cesta : Odkaz tady je neuvěřitelná cesta 2:Ztraceni v san francisku: Odkaz ale nevím jestli to je česky nebo slovensky protože to tam nepíšou

21.11.2010

cleo

For Martina:Souhlasím. Marley a já je doják.Stejně jako vy jsem taky ten konec prořvala jak želva.Máme doma labradora.Taky všechno rád kouše, žere, žvejká a trhá....akorát nemá rád manga.

21.11.2010

cleo

Lidi pls nejse si jistá jaké plemeno je Démon Aljašský malamut nebo Sibiřský husky?Pls poraďte

23.11.2010

Jana

cleo - Sibiřský husky

24.11.2010

cleo

Jana:Díky :)

24.11.2010

cleo

Vzpoměla jsem si na kreslený film: Bolt-pes pro každý případ, a seriál Goro, bílý pes, Muž a jeho pes a ještě seriál čtyři z tanku a pes jo a ještě pes za všechny peníze,Chundelatý pes,a ještě jeden horor pes baskervilský

24.11.2010

Jana

Nemáš zaco :))

26.11.2010

Petra

Taky si vzpomínám na Sebastianu a Bellu (viz dřive) a taky na ,, Jak pes zastavil válku", ale to bylo dost smutné- jako malá jsem to oplakala... Veselá je třeba ta komedie s bernardýnem Bohoušem- jak odmítl žrát chleba- pamatujete si na to někdo? jinak na ZDF dávají v sobotu od 19:25 Da kommt Kalle s Jack Russlem jako policejním psem :)

29.11.2010

Janinka

Ahojky, prosím vás neznáte někdo nějaký film o psech ve, kterém je rasa Americký Staford nebo Pitbull. Děkuji.

10.12.2010

Verča

Ahoj. Nevíte někdo filmík s Bernským salašnickým psem?

14.12.2010

Selendra

Ahojky mám problém. Tenkrát dávali na ČT 1 nebo kde to bylo film s takovým rezavým psem, nevím jakého plemene, ale měl ho tam kluk myslím. Nemohu si vzpomenout na jméno, ale byl hodně starý.

1.1.2011

tejka

Mě se nejvíce líbí pohádka se psy a ta se jmenuja:Jako kočky a psy:Pomsta prohnanné Kitty.

1.1.2011

Vendula

TRAVOLTA A DOBRMAN Pro Markétu. Ahoj, já ten film viděla před 10ti lety a taky jsem ho hledala. Jmenuje se Eyes of an Angel (ochránce) :-)

8.1.2011

Markéta

Pro Vendu: ježiši děkuju moc:-) a asi netušíš kde bych ho mohla najít že?

20.1.2011

Siria

Ahoj, hledám nějaký film, kde hraje roli chrt, nejlépe vipet. Líbilo by se mi něco z prostředí chrtích dostihů, ale zatím jsem nic nenašla...

22.1.2011

Katuška

Marley a já je opravdu hezký film, viděla sem ho už alespoň 15x :).. také jsem brečela, ale on u něj brečí každý :),protože kdykoliv se někoho zeptám jestli ho viděl a brečel tak odpoví, že brečel:).. klasika brečet u Marleyho:), ae když to tak vemu tak já brečim skoro u všech filmech s pejskama:).. Hotel pro psy jsem viděla včera a dneska znovu a je to spíš zfilmovaná pohádka :D:) ale v některých scénách také ukápla slza.. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo neznáte ještě nějakej film novej o psech? většina filmů co tu píšete jsou spíše už starší filmy, já raději ty novější:) a Hačiko příběh psa stahuju teď :).. Jo a mimochodem, Lady a Tramp, znáte? Moje nejoblíbenější pohádka z dětství :D:),ae kreslená ;)

23.1.2011

cleo

Ano našla jsem film Sněžní přátelé(Baďata na sněhu) moc pěkný film doporučuji se na něj kouknout :-)

23.1.2011

cleo

pro Siria:já jsem viděla Karate dog...jsou tam také chrti ale pouze ve vedlejší roli objevují se tam v pár scénách, ale nejhlavnější roli pejska tam hraje myslím že Briard

24.1.2011

era

Jukněte na film Marmaduk-super podívání

27.1.2011

Ven

A úplně nejlepší je jít místo koukání na TV a PC s Vašim psíkem ven! Právě vyrážím! :D

27.1.2011

Ywwka

Krásný film je ještě "Po Tomášovi". Hraje tam zlatý retrívr,je to podle skutečné události,jak malému klukovi postiženému autismem pomůže zlatý retrívr.

30.1.2011

lubka

ahoj barunko,mas moc hezky blok s pejskama,dej si pozor,aby te nejaky nepokousal.

5.2.2011

Selendra

Nejhezcí film je snad Hachiko - pribeh psa nebo jeho starsi verze Verny pes Ciko..

6.2.2011

niky

s dobrmanem v hlavní roli a vedlejší Travolta Nebezpečná hra. 1990. Mám ji na VHS, ale na netu ji nemůžu najít.

12.2.2011

katie

Hachiko příběh psa, prostě úžasnej film.. to samé i 8 statečných

28.2.2011

Tob

Nevíte kde by se dal sehnat seriál Dusty?? Ráda bych se na něj zase podívala.

22.3.2011

kuba

Prosím nevíte kde bych sehnal nebo stahl film Bouřlivák(Myrsky), A Dusty?

17.4.2011

DADULE

FILM KDE ROSTE CERVENE KAPRADI JE TAKY SUPER TO SI POBULITE

28.5.2011

max

Dobrý den, moc miluju psi a rád bych viděl nějaký film kde je ROTVAJLER jestly někdo o nějakém víte byl bych moc vděčný kdybyste mi odpověděli. Děkuji

30.5.2011

Jankulka

Dobrý den nevíte nahodou někdo jak se jmenuje film o stěňátku a holcickach v sirotčinci?? Holčičky si jej vzali poté když jej vyhodili zloději na silnici..

1.6.2011

Roztomilý mazlíček ;)

3.6.2011

max

Dobrý de, nevíte někdo o nějakém filmu s rotvajlerem.děkuji

13.6.2011

DADULE

O DOBRMANOVI JE FILM NEBEZPECNA HRA S JOHNEM TRAVOLTOU moc pekny film z roku 1990 je na Uloz to.cz v aj mrkni tam

13.6.2011

DADULE

Ct 1 vysilala o rezatem pejskovi jmenem Benji myslim

13.6.2011

DADULE

HALO LIDICKY NAPISTE SEM NAZVY FILMU O PSECH DEKUJI

15.6.2011

natalka holubova

Ju mám osm statečných.......

25.6.2011

Seymon

Odkaz - tak hledejte tady

25.6.2011

Seymon

kruci oprava - tady odkazy na vsechny filmy kde kdy se nějaký pes aspoň mihnul Odkaz

27.6.2011

Werrys

Marley a já je moc pěkný film, úplně mě dojal :D A Hačiko-příběh psa taky :)

7.7.2011

DADULE

diamantovy pejsek 2008 Ten pubertak je pes Chundelaty pes Dasenka/karel Capek/ Hafan hasicem nasla jsem tyto filmicky juknete

7.7.2011

zdeno

JAK SE JMENOVAL FILM KDE HRáL PES MANULIKA

11.7.2011

Tana

ještě znám film: Flek a Roztomilý mazlíček a super pes.

28.7.2011

Tanicka

Ja znam Marmaduke ale je to komidie a psi tam mluvi.A hraje tam nemecka doga.A je hezkej :D

9.8.2011

Cipisek

Můj nejoblíbenější je Flek :)) a jako kočky a psi :))

9.8.2011

Cipisek

A nevíte o nějakém filmíku s Doobrmanem,rotvajlerem nebo pitbullem ?? díky moc :))

23.8.2011

Petra

jukněte se na film super pes,je to o pejskovy který má super schopnosti,no podívejte se na to najdete to i na ulož to

29.8.2011

Sarda

Zdravím,hledám film ve kterém je starší kterého si syn odveze na vánoce domů a jeho pes zůstane doma sám.Je to někde na samotě,ten pes dostal obojek s hrotama a potom tam napadne moc sněhu a oni se za tím psem dostanou až na jaře.Nic víc si nepamatuji.Děkuji

3.10.2011

kitty7

zdravím našla jsem film Napoléon je na ulož to a jsou tam i Space Badies ale v angličtině.Dcera miluje filmy se zvířaty tak je hledám kde to jen jde.našla jsem i jiné třeba flanderský pes nebo nebezpečná hra s J.Travoltou tak juknete na ulož to

14.10.2011

david

musím ale říct že ani jako kočky a psi 1 a 2 bylo taky hodně dobrý a supr psín agenti hned bych pracoval u psích agentu a super rodinu psi se maj ale ne všichni

15.10.2011

Denisa

nevíte o nějakém filmíku s Doobrmanem,rotvajlerem nebo pitbullem ?? díky moc :))

21.10.2011

Tess

Ještě je dobrý film s názvem "Psí rok", hraje tam úžasná borderka :)

21.10.2011

Luca

Nevíte o fulmu s westíkem(west highlandem terrierem)? díky

6.11.2011

Monča

Tady jsem udělala seznam filmů, je jich celkem 62 :-). Určitě si každý vybere. Odkaz

7.11.2011

myst

rozhodne Eyes of an Angel - Travolta a dobrman, krasny film, ale spatne sehnatelny

16.12.2011

Denisa

Ahoj, sháním jeden film koukala jsem na něj jako malá, ale už si nepamatuju název myslím že má dokonce dva díly :( .. film je o dvou psech jeden je černobílí a druhej takovej Voříšek, mají za pánička mladšího kluka.. jednoho dne když je doma, ale s do jejich domu vloupou lupiči ale neví že ten kluk je doma a tak ho unesou a ti dva psi ho potom zachraňují.

19.12.2011

jepa

viděl někdo film leopold a já 2001 byl tam pes ale navím jaká je to rasa

22.12.2011

kapka

Mončo, film "Železný Will" znáš? Myslím, že by na seznamu psích filmů neměl chybět. Mám ho na videu, nahraný kdysi z televize. Je o dospívajícím klukovi, který jede se svým psím spřežením velmi náročný saňový závod. Opravdu pěkně natočené, rodinný film.

22.12.2011

kapka

A ještě se chci zeptat, jestli někdo neví, kde bych našla film Dasty, ale ne ten seriál o dingovi. Je to film o vodicím labradorovi. Jeden z nejkrásnějších a nejemotivnějších filmů o psovi a lidských starostech, radostech a dětském přátelství, co jsem kdy viděla. Navíc i moc hezky zpracovaný po oborné kynologické stránce. Mám za to, že byl japonský.

23.12.2011

liz

Já bych rád připojil krásné filmy podle románů J.O.Curwooda - Kazan a Barí,syn Kazanův

1.1.2012

liz

Pro zdeno: film,kde hrál huski jménem Manolika je Křik černých vlků-western z roku 1972

7.1.2012

Denisa B.

Film Hačikó příběh psa je ten nejnádhernější film co jsem kdy viděla......................Fňuk.....

19.1.2012

dominika

Pokud mate radi psi a nejlepe v blaznive komedii...kouknete na Marmaduk. Opravdu úžasný a velmi pěkný film

19.1.2012

dominika

nebo snezny psy

5.2.2012

Katy

Film Marley a já jsem viděla..je to dokonalý..

7.2.2012

jana

Pekny film je take Ztracena stopa, je to o pohranicni strazi takze starsi film, ale je velmi pekny...:)

7.2.2012

Nikola

Odkaz :-)

11.2.2012

mirac

Dobrý den.Je to už dávno co jsem viděl film o dobrmanech kteří byli vycvičeni na povely z píšťalky na vyloupení banky.Nevíte někdo jak se ten film jmenoval?

12.2.2012

ada

Marmaduk.

29.2.2012

Elvika

Já osobně se koukám hlavně na filmy o psech, protože jsou to má nejoblíbenější zvířata. Doporučuji například filmy : Čivava z Beverly Hills Marley a já Osm statečných Z těch zde nenapsaných bych doporučila doják Fluke přeložený jako psí život, Zázračné pejsky, Fleka, 101 dalmatinů (hrané) a nebo klasiku, tentokrát kreslenou, Lady & Tramp.

19.3.2012

Lucie

Ahoj lidičky, nevíte kde mohu najít ke stažení úžasný film o shiba inu ( kdysi jsem to viděla v tv jako medvěd zabiják nebo Lovec medvedu). Starý lovec z vesnice jeho vnuk a malá shiba jdou ulovit obrovského medvěda.V originálu se film jmenuje Matagi z roku 1982. Moc děkuji za jakýkoukoli informaci jak se k filmu dostat. Je to moc dojemný.

30.3.2012

Kuky

všechny filmy o psech miluji a mí malí bratránci a sestřenky rádi koukají na disney channelu na Baďata na sněhu

31.3.2012

Kuky

dneska ráno jsem si ještě vzpomněla na úžasný film který jsem jako malá měla strašně ráda- Kdopak to mluví 3. Hrají v něm John Travolta a Kirstie Alley s jejich dvěmi dětmi a do života se jim vpletou pudl a voříšek :D moc pěkný film

8.4.2012

AUDY

Jak se jmenovala fenka z filmu Divoká řeká? Kdo víte, pomozte Děkuji

8.4.2012

kiske

Odkaz

8.4.2012

kiske

Odkaz

13.4.2012

tereza

neznáte někdo film o psech s belgickým ovčákem

19.4.2012

Tyrian

Ahoj,já jsem v mích 12 viděla film,který začínal že nějakej muž pracoval v elektraárně a pořídil si štěně nejakeho býločerného psa ale v elektrarne se neco stane a vsichni musi stama pric evakuuji je a ten pat to stene nestihne stama vzit..Pejsek tam v te elektrarne vyroste.Do toho mesta dojede rodina oni maji brezi fenku a ta jim utece a spari se s tim pikem v elktrarne...fenka je zlaty retrivr nevi někdo název?děkuj Tyrian

19.4.2012

verča

nevíte o nějakém filmu o jorkšírech ??

26.4.2012

Hefi111@seznam

Dpbrý den, neví někdo kde stáhnout nebo sehnat film s Johnem Travoltou ? Jmenuje se Nebezpečná hra.Odkaz Kdyby někdo věděl ,napište mi prosím na email :)

24.5.2012

Bára

Taky hezkej film o psovi je Můj pes Buddy.

4.6.2012

Jirka

neví někdo jestli je film vlčák Kazan? díky

7.6.2012

Kátěnka

Dobrý den nemohu si vzpomenout jak se jmenoval ten filmek ale začátek byl takový že to štenátko skočilo do košíku s balónkama nejak se den košík uvolnil a zlétl s tím štěnátkem,byl to nějaký zlaty pejsek neví o tom někdo?

25.6.2012

Selendra

Pro Kátěnku, ten film se jmenuje Napoleon :)

3.7.2012

T.e.R.e.Z.s

Prosim vás, nevíte někdo jak se jmenuje film kde hraje zlatý retrív jménem pailot a narodí se jí šťěňátka a ty pak dají lidem z toho myslím ,že jeden zemře. A oni si pak uvědomí ,že je chtějí zpátky tak hledají majitele a získávají je zpět.

17.7.2012

Klára

Kde můžu prosím stáhnout film Napoleon?Děkuji

6.8.2012

Denisa

Ahoj, nevíte o nějakém filmu kde psi mluví? krom marmaduka :)

6.8.2012

Klárinka 

mě se líbí hodně filmů o psech  npř. psí vévoda je to krásný film o psí lásce :)* a nebo od disneyho lady a tramp :D taky o lásce ;) a opravdu nádhernej film je rostomilý mazlíček je to krásnej film o 2 holčičkách které našli pejska a potají se o něj starali :)) ale nejvíc se mi líbí Hačiko-příběch psa 

13.8.2012

Kolí

Opravdu, nej je Hachiko, marley and me a osm statečných. Vřele doporučuji. :)

2.9.2012

Pavla

Jé děkuji všem za inspiraci. Chci se zeptat. Jednou jsem viděla v televizi filmík s pejskem byl podobný Benjimu (takový rezavý oříšek). Byl tam s dětmi na pobřeží a chytal lumpy. Byla to super komedie. Vím, že ke konci byl od nějaké barvy..Mooc se mi to líbilo, jen nevím, jak se ten filmík jmenuje. :( Neznáte jej někdo??

2.9.2012

Pavla

Doporučuji filmík superpes. :)

8.9.2012

pepa010

pekne na vse sem se kouknul : )

8.9.2012

Klárinka :*

skustese kouknot na rostomilý mazlíček ;) je to hezký film

25.9.2012

Alkaios

ahojky velice se my líbí film pod českým názvem nebezpečná hra vyděl sem ho jednou v češtině, a od té do by se my to nepovedlo! Eyes of an Angel tak to zní anglický název neviděli jste ho prosím?

7.10.2012

pomerančový tic- tak

můj nejoblíbenější film se psem je Teqila a Bonety

15.10.2012

lenka

koukala jsem na filmik Bílý Bim,černé ucho.skoro mi to srdce utrhlo.celý film je smutny a ještě na konci stejně umře.měla jsem strašný vztek na lidi.jen samé nepřátelství vůči němému zvířeti.ach jo

21.10.2012

Jana

Ahoj proč beverly hills není na ulož to ? kde to mužu ještě stáhnout ? díky ..:)

26.10.2012

Zuzana

Musím se přiznat, že u Marleyho jsem měla slzy na krajíčku, ale u filmu Já legenda jsem brečela jako malá..

14.11.2012

lili

nevíte jak se jmenuje ten flm s tim zlatym retrivrem jmenem pailot a má ty štěnata jak je potom hledají

25.11.2012

Týna

Na filmu neuvěřitelní cesta se stavělo celé moje dětsví!! Milovala sem ho a společně s filmem Zachraňte Willyho jsem je uměla nazpamět. Marley je celkem nový film a vždy se rozbrečím jen si na něj vzpomenu, hroznej doják.. :( Viděla sem všechny filmy co jsou tu napsané, kromě Lessie. 8 statečných je taky moc dojemný film :( O Hacikovi ani nemluvím.. Ale nejvíce sem brečela u Marlyho

25.11.2012

Týna

a film můj pes Bady je taky hrozně hezký!! :)

7.12.2012

stratos

Koncem 80. let několikrát odvysílala Československá televize mikrokomedii o pejskovi a kočičce, kteří zůstali sami doma po odchodu páníčků. Během těch pár minut obrátili panelákový byt vzhůru nohama. Myslím, že to byl sovětský film. Neznáte, prosím, někdo název filmu?

27.12.2012

essppo

nevíte někdo jak se jmenoval film,děj se odehrává myslim v australské divočině a pes se jmenuje Hromík.

28.12.2012

Janka

ahoj, ja neviem ako sa volá jeden film, hrala v nom border kolia, mala ju jedna blondína byvala s nou v byte, ale neviem ako sa volala tá herečka , neviete náhodou bol to celkom dobrý film, a nie je až tak starý

29.12.2012

betty

1.scooby-do 2.tady hlidam ja 3.snezni psi

30.12.2012

Werrys

Ahoj, nevíte o nějakých filmech, kde hraje Bernský salašnický pes? (kromě filmu Želary) Děkuji za odpověď..:)

2.1.2013

Veronika

Ahoj jsem Veronika a chtěla bych abyste mi sem vypsali filmy s australským ovčákem.budu to zde navštěvovat a nebo mi pište na E-mail:verys002@seznam.cz Děkuji Vykopalová. ;-)

19.1.2013

lůca

Ahoj chtela jsem se zeptat kde muzu stahnout film Hachiko nemuzu najít zadny odkaz diky moc :)

21.1.2013

jaja

ja mam 12 rokov a milujem psy rada pozeram film snežný psy

6.2.2013

Týnka

Čivava z Bevely Hills 1 a 2 najdete zde: Odkaz Odkaz kde bych mohla sehnat filmy: Můj pes Buddy(všechny filmy+baďata atd.) Prosím napište :D

6.2.2013

Týnka

Jejda. Tady jsou ty odkazy a snad už správně :D Čivava z Bevely Hills 1 a 2: Odkaz Odkaz

2.3.2013

Lucka

Ahojj :) nevi nekdo rasu psa Trampa z filmu Lady a Tramp ?? Diky

16.3.2013

wolf

lady-americky nebo spanelsky kokrspanel a tramp-vlkodav

7.4.2013

Jakub

Ahoj nevíte kde stáhnu nebo seženu film Lassie a Neeka ??

6.5.2013

miluji psi

vŠECHNY TYHLE FILMY JSEM VIDĚLA!!!!!!

6.5.2013

miluji psi

Na.Odkaz

6.5.2013

miluji psi

uloz.to.cz

2.6.2013

Tess97

Ahoj:) chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo, jak se jmenuje film, hraje v něm 12 zlatých retrívrů (pokud se nemýlím) ... je to o rodině, mají už pár dětí, které se narodí 12 štěnať retrívra, a protože jich je moc, tak dají všechny štěňata pryč. Po čase ale zjistí, že je chtějí zpátky, že to bez nich není ono. Začnou všechny štěňata znovu hledat a brát si je zpět od nových majitelů, pár štěňat myslím zemře u těch nových majitelů... je to starší krásný film,:// děkuji předem, pokud by někdo veděl jméno:)!!

2.6.2013

Tess97

*Myslím, že někdo jménem T.e.R.e.Z.s a potom lili.... mám dojem že hledáme uplně stejný film!:))

19.6.2013

Hello

Zdravim :) před několika lety dávali na ČT1 film pro děti.Odehrávalo se to v psím útulku...nevíte někdo jak se to jmenuje? Děkuji.

19.7.2013

erik

Kde se stahuje Čivava z beverhy hilss 3 ?????? prosim odpověste

29.7.2013

niki

film hachiko...ten je moc krasny a podle skutecneho pribehu

1.8.2013

Helena V.

Dobrý psí den, prosím poraďte mi, jak je to s tím Benjim ? Kolik s ním bylo filmů, v kterých letech ? Dal by se nějaký stáhnout ? Patří tam třeba : Hledá se Benji / 1987 / ? Chodila jsem na to se synem a vím, že mi tekly slzy dojetím. Mohla bych něke zase vidět toho úžasného pejska ? Díky moc za odpověď. Helena V.

14.8.2013

kate

haciko . je fakt dojak brecela sem uz na zacatku a marley a ja je taky dojak. probrečela sem cely konec ale nejsmutnejsi je jak tam zavira naposledy oci a jak tam mai pohreb :(

14.8.2013

kate

nevite jestli ve filmu marley a ja ten pes opravdu umrel ? předem diky za odpověď. :)

10.9.2013

Májina

Ten film s dobrmanem a Travoltou se jmenuje Eye of an angel, český název bude na csfd.cz. Na uloztu je ten film ale nekvalitní a v angličtině.Možná na hellspy by mohl být lepší výběr.

29.10.2013

Markéta

Neznáte více filmů labradory? (nepočítám marley a já)

6.11.2013

 doga

Prosim tento film mate ho někdo??? Nebezpečná hra s J.Travolta 1990 Mladé děvče zachrání život dobrmanovi - zabijákovi, který prohrál zápas v kruté psí aréně. Mezi oběma vznikne přátelství, které umožní znovu objevit citovou náklonnost mezi dcerou a jejím otcem.

24.11.2013

Patricie

Pokud si chcete opravdu hodne pobrecet doporucuji korejsky film Hearty paws, dle meho nazoru nejsmutnejsi film v historii svetove kinematografie, je opravdu pouze pro silne povahy, Hachiko je proti nemu slabym odvarem. Take mezi hezke filmy o psech muzu doporucit japonsky film 10 promises to my dog, nebo volne pokracovani Hearty paws 2, ten uz tak smutny neni, nebo japonska originalni verze filmu 8 statecnych, ktera se jmenuje Antarctica, bohuzel vsechny tyto filmy se daji sehnat pouze v originalnim zneni s anglickymi titulky, aspon co ja vim. A pro milovniky dobermanu film dobermann attack.

19.12.2013

Lin

Zdravííím... nevíte někdo, kde by se dal sehnat film BENJI, nebo BENJII SE VRACÍ ...? Nemůžu to prostě nikde sehnat.. :( Díky!

19.12.2013

Lin

HLEDÁ SE BENJI .. ne Bejsi se vrací, to jsem popletla :)

7.1.2014

Patricie

Ahoj neznáte někdo film ve kterém vystupuje mops??? A muži v černém jsme už viděla :D Děkuju

26.1.2014

nikola

Dobrý den jako mala jsem vydela film o rodině kteří našli retrivra nebo k nim prisel presne nevim mela stenatka ktere rodina rozdala ale potom si uvědomily že je chteji zpet.ale 2zptet nedostaly jedno prejelo traktor a druhe mela rodina s detma ktere stenatko milovali tak jim ho nechali ....jsem v koncich prosiim pomozte :(((

3.2.2014

Terka

Odkaz skvělý film:))

9.3.2014

domča

Dobrý den chci se zeptat jak se jmenuje film ve kterém se pejsek jmenuje bouře. pojmenoval ho tak jeden malý kluk který má jen otca a přivezli si ho na tajno dom . ale ten otec se o tom dozví a oni ho odnesli spátky k jeho pánovi, který ho týral jeho otec je policajt a kluk si ho chce nechat. prosím o pomoc měla jsem to tu napsané líp ale dala jsem špatné helo a celé se mi to smazalo takže : kluk si na konci psa koupí

9.3.2014

katka

dobrý film je kde roste červené kapradí akorát že to skončí smutně hačiko se dá najít na sleduj filmy onlein věčinu těch filmu co se tady napsaly jsem viděla akorát že nevím jak se jmenujou

24.3.2014

Eva

ahoj ja hledam film jak mala holka si mysli ze je konem .a kdyz vyroste rozumi si s konmi a ji sama jabka...nevite jak se jmenuje ten film?

7.4.2014

melanie

Film byl strasne dojemny.... skoro jsem ho cely proplakala....urcite se na nej podivejte...pozdrav melanie z tirol

12.4.2014

Lucka

Pro Nikolu a Teress97 :) po dlouhém hledání a díky Vám, že jsem se dozvěděla alespon jméno fenky (Pailot), tak jsem ten film našla, jmenuje se Pejskové ;) tady je Odkaz

14.4.2014

Wicky

ahoj, nevíte někdo jak se jmenuje film ve kterém se štěňátko border kolie ocitlo v útulku, protože nebylo vhodné na pasení a vezme si ho jedna holka domů, přestože je její otec proti(dříve měli psa , který ji omylem pokousal ale ona o tom nevěděla ale pak našla fotky toho psa a otec jí vše řekl a nakonec si to štěně mohla nechat) a vycvičí ho a potom v soutěži pasení vyhraje a porazí i toho pána se psem který dal to štěně do útulku protože nebylo vhodné na pasení??

15.6.2014

kareldc

Zdravím všechny. V české komedii "Bohouš" z r. 1968 říká hostinský Sovák, co je Bohouš za rasu ("Bredforhire" nebo tak nějak). Nemůžu to nikde najít, protože to asi píšu špatně. Nevíte to někdo přesně? Díky, prima den, Karel.

2.7.2014

jakub

Pro Wicky jmenuje se to štěstí jménem Lucky ale nevím kde se to da stahnout

9.9.2014

Kryšpína

Poradí mi prosím někdo: jako malá jsem byla se školou v kině na dětském filmu, kde hrál černý pes, myslím, že novofundlandský, a děti ho chtěly naučit rozpoznávat barvy, aby zaštěkal tolikrát, jaká to zrovna barva je. Mám dojem, že mu říkali Sinus...nevím, jesli to byl český nebo zahraniční film. Pořád se nikde nemůžu dopátrat. Díky moc!

9.9.2014

Kryšpína

Dodatek: řekla bych, že to byl film z konce 80. let (možná ze začátku 90.)

8.10.2014

anna barbie

osm statečných je tak dojemný že jsem brečela celej den

20.11.2014

Ivana

Prosim moc pomuže mi nĕkdo najit film od disney o pejscich zlateho retrivra a carodeji? Moc vas prosimpokud vite napiste mi nanazev.dekuji

14.12.2014

Pavla K

Už skoro pět let hledám film o toulavém psu a malé holčičce, (film vysílaný cca okolo roku 1995, o malé holčičce, která žije v chudobě v malém domku s maminkou. Holčička i přes finanční tísen, občas koupí pejskovi šunku v masokombinátě. V městečku, kde bydlí ji nemají rádi a pro její chudobu dívkou opovrhují, prodavač ji prodá naschvál horší šunku, než bohatším dámám. Holčička psa má ráda, krmí ho šunkou někde sedící v trávě u plotu. Holčička je pozvána ke "kamarádce" na oslavu narozenin, proto ji maminka s posledních schovaných našetřených peněz koupí krásnou květinovou látku a ušije ji na stroji krásné šatičky. Holčičkou na oslavě matka oslavenkyně opovrhuje a když chce holčička na pít všem z bohatých rodin dá paní domu limonádu z džbánu, jen holčičku odkáže do zahrady, ať se napije vody z kohoutku....na nic víc si nevzpomínám, možná jen, že nějaký domek v městečku začne hořet a holčička nebo pes pomohou a možná že nějaký muž (možná otec holčičky) málem zemře nebo dokonce zemře na vykrvácení ruky někde u pole či louky, když tam pracuje s nějakým strojem, pes tam sehraje roli pomocníka, kdy holčička uváže škrtidlo na ruku otce,aby zpomalila krvácení a hrdina pes ho po dobu, kdy holčička beží pro pomoc drží zuby a napíná...aby pán nevykrvácel. To jsou veškeré mé vzpomínky v útržcích o filmu. Film jsem shlédla jako malá cca okolo roku 1996. Jakoukoliv pomoc ohledně názvu filmu moc ocením! je to pro mě srdcová záležitost a mrzí mě, že se mě do ted nepodařilo film zpětně vypátrat...děkuji s úctou Pavla K

31.1.2015

Katkiki

Zdravim vsechny:-) Chtela bych se zeptat jestli neznate jmeno filmu (v pripade ze ano napiste na email - katkiki@seznam.cz dekuji), film byl o takove divce a tatovi, myslim ze tam byli takovy dva skreti ci co:-D a byl tam zlaty retrivr , ktereho nakonci ta divka polibila a on se promenil v kluka,myslim ze to byl nejaky princ.. (pes po trvani filmu mluvil) , davali to tenkrat na CT1 a film byl moc krasny, snad nekdo poradite:-)

31.1.2015

Katkiki

Uz vim:-) Jmeno je desate kralovstvi a je to serial,podle toho co jsem zjistila

8.5.2015

Annie

Ahoj. Už dlouho hledám film o dvou sestřičkách ze sirotčince, kde jedna si přeje psa a druhá rodinu. Splní se obojí, ale majitel paneláku v New Yorku psi nemá rád, změní názor, až když pes zastaví lupiče.

5.8.2015

Anny

Film Marmaduke

5.8.2015

Anny

Ten film o těch holčičkách se jmenuje Mazlíček

8.8.2015

Marky

Ahoj vsem pejskarum, muj nejoblibenejsi film o hafanovi se jmenuje Red dog. Je to z Australie, a je to jeden z nejlepsich filmu co jsme kdy videla. Uzijte si ho a rozhodne si vemte i kapesnik

23.8.2015

Monika

Takže kto má záujem o perfektný film s dobermannom,nech si stiahne film The Tender = Nebezpečná hra, hrá v ňom John Travolta otca malej asi 10 ročnej dcérky, ktorá nájde psa. Kto má chuť na tvrdši pohľad na rotvajlerov nech si pozrie film amores-perros-laska je kurva-perfektné jedinečný náhľad na dnešný život vo veľkom meste, treba to vidieť cele.Ja by som zas chcela veľmi vedieť ako sa volá film ,v ktorom si zahrala Laura Dern, blondínka z Jurského parku I. a III., rádovú sestru, ktorá v ženskej väznici učí väzenkyne vychovávať asistenčných psov.To by ma veľmi potešilo.Dík všetkým vopred

8.9.2015

tob

Film s Laurou Dern se jmenuje Poslední šance a je z roku 2001.

10.9.2015

Jana

Poradí mi někdo jak se jmenuje film kde pes (bordel kolie) zachraní ke konci děti které jsou v lese, kteréj začne hořet.

11.9.2015

Wengie

Pro Janu: ten film se jmenuje Štěstí jménem Lucky :)

19.11.2015

Honzicek

ahoj prosim neve mi nekto poradit ako sa vola jeden film bol v nom Rotvajler a proste mal ho nejaky majitel a on niekam odisel alebo nieco take a toho psa sa potom ujal jeho brat a on s tym psom chodil po psich zapasoch s tym rotfikom o tom filme mi rozpraval kolega v praci ale nevedel presny nazov len mi povedal ze je to pardny film na dej

16.12.2015

Roman

Zdravím, hľadám názov filmu kde príde žiť osamelý muž na farmu niekde v Amerike a postupne sa zbližuje so psom ktorého tam spustnutého objaví...

30.1.2016

11tyn

Ahoj, kromě uvedených filmů je krásný film Bouře/Storm, dánský z roku 2009, zoufale ho již několik let sháním a bohužel stále marně - je to o chlapci, který zachrání týraného pejska, zde odkaz: Odkaz poraďte kde sehnat....

30.1.2016

11tyna

ještě jednou odkaz na film Bouře, snad již funkční: Odkaz

14.2.2016

Stáňa

Dobry den kdysi byl vecernicek s afghanskym chrtem spise jako stene byl av hlave nosil odpadky nevite nekdo jakse ta pohadka jmenuje dekuju

10.4.2016

Jakub

Dobrý den, chci se zeptat zda nevíte jak se jmenoval film francouzský kde hrál v hlavní roli Belgický ovčák co byl cvičen na ochranu majitele pište klidně na email jakubtomanec@email.cz děkuji Jakub

25.5.2016

Jana

Zdravím prosí shanim název filmu.bylo to za 2sv.valky kde vojáci zabíjely psi myslím že to byl kavkazky pastevecký a jedno stěně uteklo a našlo si malou holčičku se kterou se zkamaradil a hlídal ji holku pak napadl voják a ten pes ho pokousal pak ho chtěli zabít ale dopadlo to dobře nevíte název filmu dik

27.11.2016

Karolína

Ahoj :) Mohl by tu prosím někdo sepsat, který z těch uvedených filmů jsou smutný a který končí happy endem? Mám moc ráda filmy o psech, ale ještě radši mám šťastný konce. Takže bych ráda předešla probrečenému večeru.. děkuji :)

26.2.2017

Andrea

Ahoj,ja dneska byla v kine na Psi poslani.. Probrecela jsem cely film. Neskutecne nadherny film o psi oddanosti a pratelstvi. Myslim ze nejkrasnejsi co jsem o pejskach videla

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz