Se psem do restaurace? Kam můžete a kam ne?


Chovatelé psů si konečně mohou vyhledat na internetu restauraci, která uvítá i jejich pejsky. O tuto možnost byli donedávna ochuzeni.

Informace o tom, zda je pes v podniku vítán, byla zjišťována přímo od personálu nebo přes telefon. Přístup k přehledu žádaných podniků vám tak zkrátí čas i trápení. Informace najdete na webu www.lunchtime.cz

Praktický přehled podniků, kde je přítomnost čtyřnohých kamarádů povolena, uvítala i chovatelka Jana Taubrová, která pravidelně pořádá setkání milovníků psů. „Ucelená databáze, ve které si můžu vyhledat restaurace se vstupem pro psy, mi zkrátí spoustu času při organizaci akcí a nemusím tak složitě obvolávat jednotlivé podniky.“

Například v Praze umožňuje vstup se psy přes 785 podniků, v Brně zatím 294 restaurací. Čísla však nejsou konečná. Na portál totiž týdně přibývají desítky nových restaurací.


Vanda Ročková
Napsáno: 28.10.2013 14:55:14

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz